Co nas czeka w 2. sezonie "American Horror Stories"? Zobaczcie upiorne laleczki w teaserze nowych odcinków

"American Horror Stories" (Fot. FX)

2. sezon "Amercian Horror Stories" zobaczymy latem tego roku, a w sieci pojawił się upiorny teaser. Domek dla lalek rodem z horroru i nawiązania do "Lśnienia" – co jeszcze nas czeka?

"American Horror Stories" to spin-off ogromnie popularnej serii "American Horror Story". 2. sezon wystartuje w Stanach Zjednoczonych 21 lipca, a na polską datę premiery na Disney+ na razie jeszcze czekamy. Twórcy wciąż nie zdradzają nic z fabuły nowej serii, ale niedawno pojawiły się plakaty, a teraz otrzymaliśmy niepokojący teaser.

American Horror Stories – zapowiedź 2. sezonu

W zapowiedzi 2. sezonu "American Horror Stories" widzimy domek dla lalek – ale zdecydowanie nie są to miłe zabawki. Laleczki na siebie polują, przeprowadzają krwawe operacje oraz lunatycznie tańczą. Widzimy także postać chłopca na rowerku, co przywodzi na myśl "Lśnienie" czy też "Piłę", a całości akompaniuje mrożący krew w żyłach remix piosenki "Mr. Sandman" autorstwa The Chordettes. Prawdopodobnie każdy z przedstawionych pokoi w jakiś sposób nawiązuje do tego, co będzie działo się w poszczególnych odcinkach.

2. sezon "Amercian Horror Stories", podobnie jak jedynka, ma być antologią – na obecną chwilę nie wiadomo jednak, o czym opowiedzą poszczególne odcinki ani kto jest w obsadzie. Być może, tak jak w "American Horror Story", zobaczymy te same twarze co w pierwszym sezonie – zagrali w nim m.in. Matt Bomer, Billie Lourd, John Carroll Lynch, Aaron Tveit, Paris Jackson, Kaia Gerber i Madison Bailey.

Twórcami serialu są Ryan Murphy oraz Brad Falchuk. Pierwszy sezon "American Horror Stories" jest dostępny w Polsce na Disney+, a nowe odcinki pojawią się u nas prawdopodobnie z opóźnieniem. Nasza recenzja "American Horror Stories" tutaj.

American Horror Stories sezon 2 – premiera 21 lipca w USA

REKLAMA