"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" – poznajcie szeryfa Beasleya. Ten bohater ma być gorszy od "A"

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Fot. HBO Max)

W serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" kolejne pokolenie nastolatek zmierzy się z "A" – ale to może nie być ich największy problem. Poznajcie szeryfa Beasleya.

Kłamczuchy powracają w nowej odsłonie – "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" startują już 28 lipca. Zarówno w USA jak i w Polsce zobaczymy tego dnia trzy pierwsze odcinki. Niedawno pokazano pierwszy teaser, a teraz zaprezentowano kolejnego bohatera, który ma nieźle namieszać w życiu bohaterek.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – oto szeryf Beasley

Jak podaje serwis TVLine jednym z bohaterów nowego serialu Roberto Aguirre-Sacasy  ("Riverdale") będzie szeryf Beasley. Zgodnie z zapowiedzią to właśnie on – poza "A" – ma być głównym antagonistą. Opisywany jest jako "spowity ciemnością, dominujący patriarcha", który jest uważany za tak samo wielkie zagrożenie dla naszych kłamczuch jak "A". W roli szeryfa wystąpi Eric Johnson ("Rookie Blue").

słodkie kłamstewka grzech pierworodny

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Fot. HBO Max)

Warto przypomnieć, że w oryginalnym serialu "Słodkie kłamstewka" główne bohaterki także musiały zmierzyć się z nieprzyjemnym stróżem prawa. Darren Wilden (Bryce Johnson) został przydzielony do śledztwa w sprawie śmierci Alison DiLaurentis i jawnie prześladował kłamczuchy, a nawet próbował zabić Arię (Lucy Hale). Miał także tajemnicze powiązania z samą Alison – być może szeryf Beasley będzie rebootowym odpowiednikiem Wildena.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – opis

O czym będą "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny"? Jak czytamy w opisie, 20 lat temu seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz, w dzisiejszych czasach, całkiem inna grupa nastolatek – nowe kłamczuchy – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu. Ich własne grzechy też nie pozostają bez znaczenia. W tej wersji mrocznej historii o dojrzewaniu znajdujemy się wiele kilometrów od Rosewood, nadal jednak w istniejącym i znanym z klasycznych "Słodkich kłamstewek" uniwersum.

W głównych rolach wystąpią Bailee Madison ("The Fosters", "Good Witch") jako Imogen, Malia Pyles, ("Baskets", "Sposób na morderstwo") jako Minnie, Maia Reficco (Zmiksowana Kally") jako Noa, Chandler Kinney ("Zombies: Addison's Monster Mystery") w roli Tabby oraz Zaria ("Tato, nie rób mi obciachu") jako Faran. Pierwszy sezon ma liczyć 10 odcinków.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – premiera 28 lipca na HBO Max

REKLAMA