Zaskoczył was twist z 7. odcinka 3. sezonu "The Boys"? Showrunner zdradza, że na początku tego nie planował

"The Boys" (Fot. Amazon)

Serial "The Boys" szokuje widzów nie tylko wybuchającymi głowami i orgiami supków, ale także mocnymi twistami fabularnymi. Eric Kripke zdradził, jak planował ten z 7. odcinka. Spoilery!

Przed nami finał 3. sezonu "The Boys" i wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z najbardziej emocjonujących odcinków. Wszystko z powodu ujawnienia szokującej informacji w 7. odcinku. Eric Kripke skomentował wątek i opowiedział, jak wpłynie na dalszą historię.

The Boys sezon 3 – Soldier Boy ojcem Homelandera

W 7. odcinku okazało się, że Soldier Boy (Jensen Ackles) jest ojcem Homelandera (Antony Starr), co otwiera zupełnie nowe możliwości fabularne. Showrunner serialu w rozmowie z Variety powiedział, że nie planował tego od początku.

– Jest oczywisty [powód], to znaczy Soldier Boy był jak pierwszy Homelander. Więc to, że jest on ojcem obecnego Homelandera, jest w pewien sposób logiczne. Ale chodziło bardziej o to, by naprawdę zwolnić i zwrócić uwagę na tematy tego sezonu i to jak ewoluują. I tak naprawdę, na wiele sposobów, ten sezon jest o ojcach i synach. Chodzi o to, jak ojcowie mogą przekazać swoją traumę, pokoleniowo, swoim dzieciom, zwłaszcza tę toksyczną męskość, to, że ich chłopcy muszą być wersją męskości, której wymaga społeczeństwo.

Soldier Boy ojcem Homelandera

"The Boys" (Fot. Amazon)

Kripke zwrócił uwagę, że w serialu – a zwłaszcza w 3. sezonie – motyw ojcostwa i rodzinnych relacji jest silnie obecny, dlatego zrobienie z Soldier Boya ojca Homelandera wydało mu się dobrym posunięciem.

– Są wszystko są motywy, które krążą wokół i to wszystko ląduje w opowieściach na linii ojciec – syn. Rozmawiamy o Hughiem i jego tacie, o Butcherze i jego tacie oraz jego synu, Homelanderze i jego synu. To od początku nie było w planie, ale kiedy rozmawialiśmy o mitologii sezonu, ktoś to zaproponował i powiedział, że to szalony pomysł, ale co jeśli? A ja w to wskoczyłem. Pomyślałem, że oczywiste, ponieważ wielu naszych głównych bohaterów ma do czynienia z kwestiami swoich rodziców i rodzicielstwa, w tym MM, to również Homelander powinien mieć do czynienia ze swoim tatą. Więc to wszystko zaczęło do siebie pasować.

W rozmowie z TVLine Kripke opowiedział, w jaki sposób twist wpłynie na finał biorąc pod uwagę, że Butcher (Karl Urban) zawarł z Soldier Boyem umowę dotyczącą śmierci Homelandera.

– Jeśli celem [Butchera] jest zabicie Homelandera, to macie teraz bardzo nieprzewidywalnego emocjonalnie Soldier Boya, który, jeśli spojrzycie wstecz, wielokrotnie mówił o tym, że chce mieć dzieci. Więc aż do ostatnich chwil finału,jest wielkie pytanie o to, w którą stronę pójdzie Soldier Boy.

"The Boys" ma już zamówienie na 4. sezon, a Karl Urban zdradził, że ekipa niedługo wraca na plan zdjęciowy.

The Boys sezon 3 – finał w piątek na Prime Video

REKLAMA