4. sezon "The Boys" szybciej, niż myślimy? Karl Urban zdradza, że ekipa niedługo wraca na plan zdjęciowy

"The Boys" (Fot. Amazon)

3. sezon "The Boys" wciąż trwa i udowadnia, że może wydarzyć się absolutnie wszystko. Tymczasem według Karla Urbana ekipa wkrótce wraca na plan zdjęciowy.

"The Boys" to jeden z flagowych seriali Amazon Prime Video. Obecnie trwa emisja 3. sezonu, ale już ogłoszono, że powstanie kolejny. Fani mogą zacierać ręce – podobno zdjęcia rozpoczynają się już niebawem.

The Boys sezon 4 – kiedy rozpoczynają się zdjęcia?

Karl Urban w marcu tego roku wygadał się, że powstanie kolejny sezon, zanim jeszcze Amazon zdążył oficjalnie ogłosić zamówienie. Tym razem w rozmowie z Collider powiedział, że ekipa wróci na plan pod koniec sierpnia.

– Tak, wydaje mi się, że 22 sierpnia zaczynamy [kręcić] 4. sezon. Więc wracam, wkładam z powrotem skórę swojego Butchera i nie mogę się doczekać. To fajna ekipa do zabawy, ciężko pracujemy i świetnie się bawimy, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, gdzie zabiorą postacie z miejsc, w których zostawiliśmy je na koniec obecnego sezonu.

Na pytanie o to, co nas czeka w 4. sezonie "The Boys", aktor odpowiedział, że w tym momencie jeszcze nie widział scenariusza i nic nie wie na temat fabuły.

– Od kręcenia wciąż nas dzielą jakieś dwa miesiące i ja nie mam pojęcia. (...) Tak właściwie to będę widział się z [showrunnerem serialu Erikiem] Kripke w przyszłym tygodniu i spodziewam się zaczną się rozmowy o tym, co on ma w zanadrzu. Lubię oddawać im szacunek i pozwalać dokończyć proces tworzenia scenariusza, nie będąc nękanymi przez aktorów: "Co robimy?". Ale nie mogę się doczekać. Zawsze wymyślają szalone rzeczy, więc tak, będzie fajnie.

Przed nami jeszcze finał 3. sezonu "The Boys", a za nami m.in. długo zapowiadany odcinek o tytule "Herogasm". Ekipa serialu pokazała kulisy kręcenia, w tym sceny, w której MM (Laz Alonos) obrywa spermą podczas szukania łazienki. Showrunner serialu Eric Kripke także opowiedział o pracach nad szalonym odcinkiem i przyznał, że Amazon miał problem ze sceną seksu z ośmiornicą.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA