Kiedy wrócą "Ginny & Georgia" i "Firefly Lane"? Pojawiły się pierwsze doniesienia o 2. sezonie obu seriali

"Ginny & Georgia" (Fot. Netflix)

Kiedy będziemy mogli zobaczyć 2. sezon serialu "Ginny & Georgia"? Pojawiły się doniesienia o etapie, na którym jest produkcja serialu. Podobne informacje pojawiły się odnośnie "Firefly Lane".

"Ginny & Georgia" i "Firefly Lane" to dwa seriale o relacjach między kobietami, które zdobyły sporą popularność na Netfliksie. Oba seriale w 2021 roku dostały zamówienie na 2. sezon. Jednak do tej pory o obu serialach była cisza. Kiedy zobaczymy ich kontynuacje?

Ginny & Georgia i Firefly Lane – kiedy 2. sezon?

Informacje o etapie, na jakim znajduje się produkcja obu seriali, pojawiły się na TVLine, gdzie dziennikarz Matt Webb Mitovich podzielił się wiadomościami, do których udało mu się dotrzeć.

Doszły mnie słuchy, że Sarah Chalke i Katherine Heigl zakończyły zdjęcia do 2. sezonu "Firefly Lane" i w chwili obecnej jest on w postprodukcji. "Ginny & Georgia" także zakończyły zdjęcia i może, tylko może, pojawią się na waszych ekranach pod koniec 2022 roku. Może.

Firefly Lane kiedy 2 sezon

"Firefly Lane" (Fot. Netflix)

Co dalej wydarzy się w serialu "Ginny & Georgia"? Najprawdopodobniej poznamy więcej z przeszłości bohaterek. jak powiedziała producentka serialu Sarah Lampert zaraz po premierze 1. sezonu:

– Nie możemy tak naprawdę rozmawiać o 2. sezonie, ale mogę powiedzieć, że zawsze chcieliśmy, aby 1. sezon zakończył tak, by Ginny chroniła swoją mamę, ale robiąc to, miała krew na rękach.

Wiadomo, że w 2. sezonie "Ginny & Georgia" zobaczymy Aarona Ashmore'a ("Locke & Key"), który zagra Gila Timminsa, byłego faceta Georgii i ojca Austina, który ostatnio był w więzieniu.

Z kolei w 2. sezonie "Firefly Lane" pojawi się Ignacio Serricchio ("Zagubieni w kosmosie"), który dołączył do stałej obsady jako dawny dziennikarz sportowy, który został reporterem. Pomiędzy nim a Tully (Katherine Heigl) mocno zaiskrzyć. W rolach powracających pojawią się także Greg Germann ("Chirurdzy"), India de Beaufort ("One Day at a Time") i Jolene Purdy ("Biały Lotos").

Ginny & Georgia i Firefly Lane są na Netfliksie

REKLAMA