Co dalej po finale 3. sezonu "The Boys"? Showrunner wyjaśnia, kto naprawdę nie żyje, a kto może powrócić

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Za nami finał 3. sezonu "The Boys", w którym zgodnie z zapowiedziami nie zabrakło twistów i krwawej jatki. Ale co dalej? Eric Kripke mówi, jakie ma plany. Spoilery!

"The Boys" ma już zamówienie na 4. sezon i biorąc pod uwagę wydarzenia z piątkowego finału – będzie się działo. Jakie są dalej plany? Czy jest szansa, że jeszcze zobaczymy Black Noira? Eric Kripke zasugerował, że nie wyklucza takiej opcji.

The Boys sezon 4 – czy Black Noir może powrócić?

W finale 3. sezonu "The Boys" Black Noir wyznał Homelanderowi (Antony Starr), że wiedział o tym, iż Soldier Boy (Jensen Ackles) to jego ojciec – a ten go w odpowiedzi zamordował. Fani serialu nie kryją rozpaczy i odwołują się do komiksów. Czy tutaj także zostanie wprowadzony twist z Black Noirem jako klonem Homelandera?

– Cóż, może, nigdy nie mów nigdy. Kocham komiks, ale nie wiem, czy zrobię ten konkretny twist. Twist w komiksie polega na tym, że Homelander nie zrobił żadnej ze strasznych rzeczy, o których myślał, że zrobił, zrobił to ten jego klon, który jest przebrany za Noira. Dla mnie to marginalizuje Homelandera z jego własnej historii, więc to trudny twist do wykonania. Więc strzelałbym, że prawdopodobnie tego nie zrobimy – powiedział Eric Kripke w rozmowie z Collider.

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Biorąc pod uwagę, że Black Noir był zamaskowany, zastąpienie go nie będzie trudne, co podkreślił sam showrunner serialu.

– Oto co powiem do wszelkich fanów Black Noira, którzy opłakują jego odejście – całkowicie milczący zamaskowany superbohater jest superłatwy do ponownego obsadzenia. I jest powód, dla którego oni nie powiedzieli opinii publicznej, że Noir nie żyje. Więc to nie jest ostatni raz, kiedy widzieliśmy Noira. To jest po prostu ostatni [raz], który widzieliśmy w tej wersji – powiedział.

The Boys sezon 4 – czy zobaczymy jeszcze Maeve?

W finale Vought ogłosiło, że Maeve (Dominique McElligott) zginęła – tymczasem Annie (Erin Moriarty) odkryła, że superbohaterka tak naprawdę żyje i planuje wyjazd wraz ze swoją ukochaną. Eric Kripke w rozmowie z TVLine zaznaczył, że Maeve po prostu na to zasłużyła. Dlatego nie brano pod uwagę możliwości jej zabicia.

– Od samego początku [serialu] nie było momentu, w którym rozważałbym zabicie Maeve. Z wielu powodów, zawsze celowo budowaliśmy dla niej szczęśliwe zakończenie. Po pierwsze, zasłużyła na to. Wierzcie lub nie, "The Boys" to moralne uniwersum, a kiedy dokonujesz właściwych wyborów, zostajesz nagrodzony, a ona zasłużyła na szczęśliwe zakończenie z Eleną.

the boys sezon 4 czy maeve wróci

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Showrunner dodał również, że nie chciał stać się kolejnym twórcą, który zabił jedyną homoseksualną postać w serialu. Czy superbohaterka pojawi się ponownie w "The Boys"? Jak podkreślił Kripke, nie wyobraża sobie "The Boys" bez Maeve.

– [Maeve i Dominique] zdecydowanie zrobią sobie przerwę... ale serial na pewno nie skończy się bez ponownego zobaczenia Maeve.

The Boys sezon 4 – czy Solider Boy jeszcze wróci?

Solider Boy wrócił do zamrażarki – ale czy w niej zostanie? Jensen Ackles jako supek podbił serca widzów i wielu nie wyobraża sobie bez niego serialu. Jak się okazuje, Eric Kripke jest tego samego zdania:

– On prawdopodobnie nie pojawi się w najbliższym czasie. Ale jest bardzo konkretny powód, dla którego go nie zabiliśmy. Serial nie skończy się bez ponownego pojawienia się Soldier Boya. Aby historia poszła tam, gdzie jej potrzebujemy, czasem trzeba posadzić na chwilę posadzić bohatera na ławce. Ale to, że są na ławce, nie oznacza, że nie wrócą do gry – powiedział.

The Boys sezon 4 soldier boy

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Ekipa "The Boys" niedługo wraca na plan zdjęciowy kolejnej serii. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą recenzją finału 3. sezonu "The Boys".

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA