Selena Gomez bez nominacji do Emmy za "Zbrodnie po sąsiedzku". Twórca serialu mówi, że to niesprawiedliwe

"Zbrodnie po sąsiedzku" (Fot. Hulu)

Wczoraj ogłoszono listę nominacji do tegorocznego rozdania nagród Emmy i jest na niej cała główna obsada "Zbrodni po sąsiedzku" oprócz Seleny Gomez. Co na to twórca serialu?

"Zbrodnie po sąsiedzku" mają szanse na 17 nagród Emmy (tutaj lista nominowanych), w tym dla najlepszego serialu komediowego oraz Martina Shorta i Steve'a Martina, którzy zostali nominowani w kategorii Najlepszy aktor w serialu komediowym. Nominacji nie otrzymała jednak Selena Gomez , która także gra w serialu jedną z głównych ról. Dlaczego tak się stało? Twórca serialu John Hoffman zabrał głos w sprawie.

Zbrodnie po sąsiedzku – Selena Gomez bez szans na Emmy

Trudno wyobrazić sobie "Zbrodnie po sąsiedzku" bez Mabel – widzowie pokochali trio złożone z dwóch starszych panów i młodej artystki. Tego samego zdania jest twórca serialu, który przyznał, że za sukcesem serialu stoi cała trójka.

– Nasze trio jest sercem tego wszystkiego i powodem sukcesu serialu. Wszyscy, cała trójka, z Seleną będącą istotną częścią tego sprawili, że to wszystko się wydarzyło. Wiem, że wszystkim jest przykro, ale nasze nominacje należą również do niej. Nominacje są zdradliwe i nigdy nie wiesz, kto zostanie uwzględniony. Czasami to może być niesprawiedliwe, szczególnie w taki dzień jak ten, gdzie wszyscy świętujemy, ale ja jestem z niej bardzo dumny – powiedział Hoffman w rozmowie z Deadline.

Zbrodnie po sąsiedzku selena gomez emmy

"Zbrodnie po sąsiedzku" (Fot. Hulu)

Hoffman podkreślił, że jest zaszczycony nominacjami i obiecał, że 2. sezon "Zbrodni po sąsiedzku" jeszcze bardziej pokaże, jak świetną aktorką jest Selena Gomez.

– Jak na pierwszy sezon serialu otrzymanie takiego przyjęcia od Akademii i widzów tylko podsyca w naszych umysłach chęć zrobienia czegoś lepszego. W 2. sezonie zobaczycie więcej niesamowitej aktorki, jaką jest Selena, i jak nasze trio błyszczy jeszcze bardziej niż wcześniej. Cieszę się ze względu na naszą ekipę, z której wielu otrzymało dziś nominacje.

"Zbrodnie po sąsiedzku" otrzymały już zamówienie na 3. sezon – zaledwie dwa tygodnie po premierze drugiej serii. A co czeka bohaterów? Niedawno aktorzy zasugerowali, że w nowych odcinkach mordercą może okazać się każdy.

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2 – nowe odcinki we wtorki na Disney+

REKLAMA