Tom Hiddleston i Owen Wilson na planie 2. sezonu "Lokiego". Ubrani są w charakterystyczne stroje TVA

"Loki" (Fot. Marvel/Disney+)

Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu 2. sezonu serialu "Loki". Fani wypatrzyli Toma Hiddlestona i Owena Wilsona w charakterystycznych dla serii uniformach TVA.

Ekipa serialu "Loki" kręci serial w Londynie i jego okolicach, nic więc dziwnego, że do sieci trafiły kolejne zdjęcia. Ponownie widać na nich Toma Hiddlestona i Owena Wilsona. Aktorzy zostali zauważeni w Kent, a sceny kręcone były w The Historic Dockyard Chatham. Stroje bohaterów są dla fanów swoistą podpowiedzią wydarzeń.

Loki – zobaczcie zdjęcia z planu 2. sezonu

Zdjęcia po raz pierwszy zostały opublikowane na DailyMail.co.uk, a potem szybko pokazały się także na Twitterze. Widzimy na nich Toma Hiddlestona i Owena Wilsona, obaj są ubrani w charakterystyczne uniformy TVA. Biorąc pod uwagę, że Loki w finale spotkał jeden z wariantów Mobiusa, scena może sugerować, że Lokiemu jakość udało się przekonać go do współpracy lub w jakiś sposób odszukał "swojego" Mobiusa.

Wcześniej aktorzy zauważeni byli w Londynie, wtedy jednak ubrani byli w smokingi. Plan zdjęciowy był starannie przygotowany i pełny ciekawych easter eggów, w tym znalazły się także nawiązania do "Eternals". Twórcami 2. sezonu są Aaron Moorhead i Justin Benson odpowiedzialni za "Moon Knighta". Aaron Moorhead w rozmowie z ComicBook porównał pracę nad serialem "Loki" z "Moon Knightem".

– Myślę, że największą rzeczą w "Lokim" jest to, że tak naprawdę jest bardzo [podobny] do "Moon Knighta", gdzie nie ma żadnego powodu, by to robić, jeżeli nie będzie to coś nowego i świeżego. To zabawne, bo ma się wrażenie, że Marvel by to sobie darował, gdyby to nie było coś, co oni czują, że jest nieoczekiwane. Szczególnie w przypadku "Moon Knighta", ponieważ Moon Knight to postać, o której za bardzo nikt nic nie wie na razie. Wkrótce się to zmieni, prawda? Więc nie cackamy się i możemy robić cokolwiek chcemy. I wszyscy w Marvelu i my sami byliśmy bardzo podekscytowani, gdy jest prezentowane coś nieoczekiwanego. Mamy także nadzieję, że oglądający to ludzie poczują to w ten sam sposób, a my to wszystko przeniesiemy do "Lokiego".

Z kolei Tom Hiddleston ostatnio skomentował orientację seksualną Lokiego, odnosząc się do dawnych mitów, które mocno ją eksplorowały.

Loki – serial dostępny na platformie Disney+

REKLAMA