"Singiel w Nowym Jorku" – zwiastun serialu. Neil Patrick Harris wraca do randkowania i szuka nowej miłości

"Singiel w Nowym Jorku" (Fot. Netflix)

Pod koniec lipca wraz z "Singlem w Nowym Jorku" poszukamy miłości. Zobaczcie zwiastun serialu Netfliksa, w którym Neil Patrick Harris próbuje odnaleźć się na nowo w świecie randkowania.

"Singiel w Nowym Jorku" to nowy serial komediowy platformy Netflix, którego premiera zaplanowana jest na 29 lipca. Pokazano już pierwsze zdjęcia, a teraz zaprezentowano pełen zwiastun.

Singiel w Nowym Jorku – zwiastun serialu 

"Czy ty zdajesz sobie sprawę jak to jest być znowu singlem, będąc mną, gejem w moim wieku?" – pyta główny bohater Michael (Neil Patrick Harris, "Jak poznałem waszą matkę") w zwiastunie serialu. Jego idealne życia z dnia na dzień zmienia się o 180 stopni, po tym jak jego partner Colin (Tuc Watkins, "Chłopcy z paczki") zaskakuje go wiadomością, że odchodzi od niego po 17 latach.

Michael z pomocą przyjaciół spróbuje ponownie wrócić do randkowania – co oznacza korzystanie z Grindera, kluby, ale przede wszystkim – próbę odnalezienia się w nowej sytuacji i zastanowienie się, czego naprawdę się pragnie.

W trudnej sytuacji Michael będzie mógł liczyć na osoby ze swojego otoczenia – swoją partnerkę biznesową Suzanne ( Tisha Campbell, "Martin"), prezentera pogody Billy'ego (Emerson Brooks, "Ostatni okręt") i handlarza dziełami sztuki o imieniu Stanley (Brooks Ashmanskas, "Ptak dobrego Boga"). W serialu wystąpi również Marcia Gay Harden ("The Morning Show") w powracającej roli Claire, bywalczyni salonów z Upper East Side.

Twórcami serialu są Darren Star  ("Emily w Paryżu", "Seks w wielkim mieście") oraz Jeffrey Richman ("Modern Family"). Neil Patrick Harris należy również do grona producentów wykonawczych. W ekipie produkcyjnej są także Tony Hernandez ("Younger") oraz Lilly Burns ("Emily w Paryżu").

Singiel w Nowym Jorku – premiera 29 lipca na Netfliksie

REKLAMA