"The Walking Dead" – jest pierwsze spojrzenie na finałowe odcinki. Zobaczcie Daryla i Carol na zdjęciach

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Finałowe odcinki "The Walking Dead" zbliżają się wielkimi krokami. Trzecia część 11. sezonu serialu ma wystartować jesienią, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia.

"The Walking Dead" niedługo powróci po raz ostatni. Trzecia i zarazem ostatnia część 11. sezonu będzie miała miejsce tej jesieni, na Comic-Conie prawdopodobnie pokazany zostanie zwiastun, a tymczasem mamy pierwsze zdjęcia.

The Walking Dead sezon 11 – zdjęcia z finałowych odcinków

Zdjęcia pojawiły się w serwisie Entertainment Weekly. Widzimy na nich m.in. Carol (Melissa McBride) i Daryla (Norman Reedus), pokazano także oddział żołnierzy Wspólnoty (u góry). Finałowa część liczy osiem odcinków i showrunnerka serialu Angela Kang obiecuje, że nie będziemy się nudzić.

– W tej podróży będą twisty i zwroty akcji, ale będzie też trochę naprawdę pięknych, emocjonalnych scen. W drugim bloku odcinków wszyscy byli tak jakby rozdarci. W ostatnim bloku ekipa jest znowu razem kierując się do wspólnego celu. Wiąże się z tym szczególna zabawa i dla nas, i dla fanów, którzy lubią widzieć, co się dzieje, gdy grupa robi swoje jako całość.

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Fani Daryla na pewno nie będą się nudzić – zobaczymy, jak ten bohater coraz bardziej wysunie się na stanowisko lidera i odegra naprawdę znaczącą rolę.

– Zobaczycie, że Daryl będzie musiał szybciej podejmować decyzje w pewnych kluczowych aspektach. I będzie miał kluczowe znaczenie dla przebiegu wydarzeń w tym sezonie. Pamiętajmy również, że Daryl jest rodzicem dla Judith i RJ-a, i to również jest ważna część historii – jego rola w związku z tymi dziećmi i rzeczy, które wszyscy zrobią, aby chronić dzieci apokalipsy.

the walking dead sezon 11 zdjęcia co się wydarzy

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Kang zapowiedziała również, że Carol będzie niczym profesjonalna szachistka, rozgrywająca partię zarówno z "dobrymi" jak i "złymi" bohaterami.

Warto przypomnieć, że na "The Walking Dead" uniwersum się nie skończy. Widzowie wiedzą już, że Negan (Jeffrey Dean Morgan) i Maggie (Lauren Cohan) na pewno przeżyją – w przygotowaniu jest spin-off o tej dwójce o nazwie "Isle of the Dead". W przygotowaniu jest także inny serial. Pierwotnie miał przedstawić losy Daryla i Carol, ale Melissa McBride podjęła decyzję o opuszczeniu spin-offu.

The Walking Dead sezon 11 – finał jesienią na FOX

REKLAMA