Spin-off "The Walking Dead" o Darylu i Carol... bez Carol. Melissa McBride opuszcza projekt – oto dlaczego

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" dobiega końca, ale już teraz powstają kolejne seriale z uniwersum. Dwa lata temu zapowiedziano spin-off o Darylu i Carol – jak się okazuje, Melissa McBride opuszcza projekt.

Przed nami finałowa część 11. sezonu "The Walking Dead" – wiadomo jednak, że trwają intensywne prace nad spin-offami. Ostatnio zapowiedziano oficjalnie serial z Neganem i Maggie. Tymczasem ogłoszono, że Melissa McBride nie pojawi się w spin-offie, który miał opowiadać o Darylu (Norman Reedus) i Carol.

The Walking Dead – Melissa McBride opuszcza spin-off

Stacja AMC zamówiła serial o Darylu i Carol już w 2020 roku. Jak podaje serwis Insider, przedstawiciele AMC ogłosili, że Melissa McBride nie wystąpi w serialu, a przeszkodą okazały się problemy związane z planowanymi lokacjami.

– Melissa McBride dała życie jednej z najbardziej interesujących, prawdziwych, ludzkich i popularnych postaci w uniwersum "The Walking Dead". Niestety, nie jest już w stanie wziąć udziału w zapowiedzianym wcześniej spin-offie skupiającym się na postaciach Daryla Dixona i Carol Peletier, który będzie kręcony w Europie tego lata, a jego premiera odbędzie się w przyszłym roku.

Przeniesienie się do Europy stało się dla Melissy logistycznie nie do zrealizowania w tym momencie. Wiemy, że fani będą rozczarowani tą wiadomością, ale uniwersum "The Walking Dead" wciąż się rozwija i poszerza w interesujący sposób – mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości znów zobaczymy Carol – czytamy w oświadczeniu stacji.

the walking dead spin off mellisa mcbride

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Melissa McBride gra w serialu od początku, a obecna showrunnerka "The Walking Dead", Angela Kang, nie ukrywała radości z powstania serialu o Darylu i Carol. Przypomnijmy jej słowa (via TVLine):

– Koniec ["The Walking Dead"] jest słodko-gorzki, ale nie mogłabym być bardziej podekscytowana współpracą ze Scottem Gimple i AMC nad nowym serialem dla Daryla i Carol. Praca z Normanem Reedusem i Melissą McBride była najlepszą rzeczą w mojej karierze i jestem podekscytowana, że będziemy mogli dalej wspólnie opowiadać [tę] historię.

Na ten moment nie wiadomo, czy Norman Reedus zagra w spin-offie sam, czy może dołączy do niego inny aktor z "The Walking Dead". W planach jest także antologia "Tales of the Walking Dead" – niewykluczone więc, że Mellisa McBride właśnie tam pojawi się w roli Carol.

"The Walking Dead" powróci z finałowymi odcinkami jeszcze w tym roku. Obsada zakończyła już prace na planie, ale na ten moment data premiery trzeciej części 11. sezonu nie jest znana. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją drugiej części.

REKLAMA