Podobała wam się piosenka Charlesa ze "Zbrodni po sąsiedzku"? Zobaczcie pełny klip do "Angel in Flip-Flops"

"Zbrodnie po sąsiedzku" (Fot. Hulu)

Charles ze "Zbrodni po sąsiedzku" to nie tylko aktor, ale jak się okazuje i wokalista. Jeśli podoba wam się "Angel in Flip-Flops", to jest dobra wiadomość – Hulu podzieliło się klipem do piosenki.

W 4. odcinku 2. sezonu "Zbrodni po sąsiedzku" mieliśmy okazję zobaczyć, jak Charles (Steve Martin) śpiewa hicior z lat 80. – "Angel in Flip-Flops". Bohater nagrał piosenkę na potrzeby swojego serialu "Brazzos". Tymczasem my możemy obejrzeć klip do piosenki, który udostępniła platforma Hulu.

Zbrodnie po sąsiedzku – klip do Angel in Flip-Flops

Jak podaje Collider za słowa do piosenki odpowiadał sam Steve Martin, który napisał ją wraz z producentem "Zbrodni po sąsiedzku" – Kirkiem Butlerem. Produkcją utworu zajął się kanadyjski artysta Paul Schaffer. Martin nie ukrywa, że na swój sposób jest dumny z finalnego efektu:

– Jestem tak samo dumny z "Angel in Flip Flops", jak z każdej rzeczy, którą zrobiłem, a która nie jest aż tak dobra.

Twórca serialu John Hoffman opowiedział, jak wyglądała praca nad piosenką – okazuje się, że pomysł od razu przypadł wszystkim do gustu.

– Kiedy w naszym pokoju scenarzystów pojawiła się myśl, że Charles-Haden Savage u szczytu swojego sukcesu z serialem "Brazzos" być może nagrał album, który zrobił furorę w Niemczech przed upadkiem muru berlińskiego, wiedzieliśmy, że musimy o tym powiedzieć więcej – natychmiast! I tak zrobiliśmy.

Steve Martin podobno był od początku zachwycony pomysłem i po ustaleniu szczegółów, natychmiast rozpoczął pracę nad piosenką Charlesa.

– Myślę, że minął dzień (jeśli w ogóle?), zanim Steve miał już tytuł i melodię, która przemknęła przez jego genialny umysł i byliśmy już w pełni sił. Steve wraz z Kirkerem Butlerem stworzył klasyk z końca XX wieku, a następnie, co niewiarygodne, pojawił się Paul Shaffer, by zaaranżować ten klasyk, którym teraz jest nasz "Angel in Flip-Flops". Wszyscy mamy nadzieję na odrodzenie zainteresowania tą melodią, oczywiście – w Niemczech i wszystkich częściach świata bez murów!

"Zbrodnie po sąsiedzku" mają szansę na 17 nagród Emmy (tutaj lista nominowanych), w tym dla najlepszego serialu komediowego. Nominacje otrzymali również Steve Martin oraz Martin Short, zaś Selena Gomez została pominięta w tegorocznych nominacjach. Twórca serialu wypowiedział się w sprawie podkreślając, że nagrody są bardzo niesprawiedliwe.

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2 – nowe odcinki we wtorki na Disney+

REKLAMA