Kate i Anthony znowu razem! Simone Ashley i Jonathan Bailey rozpoczęli pracę na planie 3. serii "Bridgertonów"

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Simone Ashley zyskała sympatię wielu widzów jako Kate Sharma w 2. sezonie "Bridgertonów". Wcześniej potwierdzono, że aktorka pojawi się w kolejnej serii i jak się okazuje – wróciła już na plan.

Już w marcu informowano, że Anthony i Kate wrócą na nasze ekrany, tyle że na drugim planie. Ekipa serialu "Bridgertonowie" niedawno rozpoczęła zdjęcia do 3. sezonu i okazuje się, że na planie jest już nie tylko Jonathan Bailey, ale i Simone Ashley.

Bridgertonowie sezon 3 – Simone Ashley na planie

W oficjalnym wideo zza kulis, w którym ogłoszono rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem, zabrakło Simone Ashley, więc fani mieli prawo zadawać pytanie, czy faktycznie ją jeszcze zobaczymy. Jednak Jonathan Bailey uspokoił fanów, dodając na swoją relację na Instagramie zdjęcie złączonych dłoni z podpisem "#Kanthony znów razem" i emotikoną pszczoły, która ma szczególne znaczenie dla tej pary.

birdgertonowie sezon 3 simone ashley kate

W centrum zainteresowanie w 3. sezonie znajdą się Penelope (Nicola Coughlan) i Colin (Luke Newton), ale Anthony i Kate również będą mieli swój wątek. Wicehrabia i wicehrabina Bridgertonowie będą trzymali pieczę nad całym domem, o czym mówiła już wcześniej Ashley.

– [Kate] jest teraz panią domu i musi sprostać dużemu wyzwaniu. Myślę, że jest w stanie to zrobić. Na pewno chciałabym zatrzymać tę delikatność i wrażliwość Kate – i ona może to dzielić z Anthonym. Jestem podekscytowana na myśl o niej, mającej dom i rodzinę. Jestem podekscytowana możliwością zobaczenia, jak ona dorasta. Myślę, że chciałabym zobaczyć Kate znacznie odważniejszą i mniej upartą, o silnym sercu.

Bridgertonowie sezon 3 kate anthony czy wrócą

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

A co czeka w 3. sezonie Penelope i Colina? Penelope traci uczucia do Colina po tym, jak w zeszłym sezonie usłyszała, jak ten zlekceważył ją przed swoimi przyjaciółmi. Zamiast tego skupia się na znalezieniu męża, który uszanuje jej niezależność, aby mogła kontynuować swoje podwójne życie jako Lady Whistledown, z dala od matki i sióstr.

Tymczasem Colin powraca ze swojej nowej letniej wyprawy i jest zaskoczony obojętnością i chłodem ze strony dziewczyny. By na nowo zaskarbić jej przyjaźń, postanawia pomóc jej w zbudowaniu pewności siebie oraz poszukiwaniach męża. Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę za dobrze, Colin musi odkryć, co tak naprawdę czuje do swojej przyjaciółki.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy ponownie wkroczymy do świata "Bridgertonów". Potencjalna data premiery 3. sezonu nie jest jeszcze znana.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA