Czy nowy doktor w "Virgin River" to zagrożenie dla Jacka? Alexandra Breckenridge opowiada o Cameronie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W 4. sezonie "Virgin River" w głowie mieszkanek miasteczka zawrócił nowy lekarz – jemu w oko wpadła zaś Mel. Czy Jack ma powody do obaw? Alexandra Breckenridge skomentowała wątek.

Serial "Virgin River" powrócił z nowymi odcinkami i bohaterami. Poznaliśmy bliżej nie tylko wnuka Doktorka, ale także przystojnego lekarza – Camerona (Mark Ghanimé), który od początku nie ukrywa zainteresowania Mel. Alexandra Breckenridge mówi, co sądzi na temat tego wątku.

Virgin River sezon 4 – czy Cameron to konkurencja dla Jacka?

Alexandra Breckenridge rozmawiała z serwisem z serwisem TVLine na temat zalotów Camerona i jego relacji z Mel, którą na przestrzeni 12 odcinków Cameron stara się delikatnie sprowadzić na coraz bliższe tory.

– [Mel i Cameron] pod pewnymi względami dobrze się dogadują, ponieważ pochodzą z tego samego medycznego świata. Ale byłam zaskoczona w [premierze sezonu] tym, jaki on był śmiały. W jednej z tych pierwszych scen mówi, że Mel nazwała go atrakcyjnym, a ona odpowiada, że wow, nie o to jej chodziło. Nie wiedział, że miała wtedy chłopaka, ale to było całkiem bezpośrednie. Mel wzięła to pod uwagę i była stosunkowo miła. Dawna Mel przeżułaby go za to żywcem.

virgin river sezon 4 cameron

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Przez cały sezon Cameron dawał do zrozumienia Mel, że jest nią zainteresowany – jednak przekroczył granicę w 11. odcinku, gdy nieproszony wyraził opinię na temat jej związku z Jackiem (Martin Henderson).

– Jak na ilość czasu, w jakim się znają, on naprawdę przesadza, kiedy wygłasza swoją opinię o Jacku. Mówi to dlatego, ponieważ wyraźnie zabujał się w Mel. Ona o tym wie, ale nie bardzo chce się do tego przyznać. Zobaczymy, gdzie to ich zaprowadzi w 5. sezonie.

Breckenridge zdradziła, że 5. sezon "Virgin River" naprawdę przetestuje cierpliwość Mel – czego możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach serialu?

– Ona wie, że klinika będzie potrzebowała nowego lekarza [kiedy Doktorek przejdzie na emeryturę] i chce, aby to wszystko działało. Nie mogę sobie wyobrazić, że Mel będzie w stanie powstrzymać swoje prawdziwe uczucia w tej kwestii i będzie dla niego taka miła. Jest miła, bo po prostu chce, żeby został w klinice.

"Virgin River" ma już  oficjalne zamówienie na 5. sezon – ekipa właśnie rozpoczyna prace na planie, a biorąc pod uwagę liczne cliffhangery z finału, nie będziemy się nudzić.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA