Natalia Dyer powinna zrobić sobie operację plastyczną? Fani "Stranger Things" oburzeni filmikiem na TikToku

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Kontrowersyjne nagranie na TikToku "naprawiające" wygląd Natalia Dyer wywołało wśród fanów aktorki oburzenie. Fani "Stranger Things" bronią gwiazdy serialu.

Kosmetyczka Miranda Wilson postanowiła przeprowadzić fikcyjną konsultację operacji plastycznej na TikToku, w trakcie której pokazuje, co gwiazda "Stranger Things" Natalia Dyer "powinna" poprawić w swoim wyglądzie. Wywołało to oburzenie fanów, stających w obronie urody aktorki. I trudno się im dziwić.

Stranger Things – operacja plastyczna Natalii Dyer

Miranda Wilson prowadzi na TikToku konto, koncentrując na temacie botoksu i operacji plastycznych. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że pojawiły się u niej zupełnie nieproszone fikcyjne konsultacje, pokazujące, co Natalia Dyer "powinna" poprawić w swoim wyglądzie. Kosmetyczka krytykuje jej linię szczęki, a nawet proponuje zmianę całego kształtu twarzy, prezentując na samym końcu "prawidłowo poprawioną" wersję aktorki. Która w niczym nie przypomina już uroczej Natalii Dyer.

Filmik został umieszczony przez oburzoną fankę "Stranger Things" na Twitterze, która napisała: "Nigdy nie mogłabym być celebrytką, bo gdyby ktoś stworzył takie wideo o mnie, zrobiłabym się agresywna".

Reakcja fanów była na tyle duża i szybka, że wideo zniknęło z profilu Mirandy Wilson, a w jego miejsce pojawiło się nowe z przeprosinami i zapewnieniem, że nie miało ono nikogo obrazić, a jedynie "zasugerować możliwości". Autorka profilu jednak zdecydowała się na wyłączenie komentarzy pod postem z przeprosinami, zapewne obawiając się kolejnych nieprzychylnych komentarzy.

@np.miranda

#greenscreen hoping to clear the air that I was not suggesting that Natalia NEEDED any of that work it was just an example. Of course Natalia is absolutely stunning the way she is…that’s why she’s so successful. Her photo was simply an example. Im sorry if peole took that as being mean or rude, that was not my intent at all

♬ original sound - Np.Miranda

Natalia Dyer nie odniosła się do afery, ale aktorka znana jest też z tego, że praktycznie nie korzysta z mediów społecznościowych. Tymczasem w 1. sezonie "Stranger Things" odnaleziono poprawioną scenę, która ma zmienić nasze spojrzenie na zachowanie Jonathana (Charlie Heaton), który robił z ukrycia zdjęcia bohaterce granej przez Natalię Dyer, Nancy.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA