"Virgin River" w 5. sezonie będzie mieć nowego showrunnera. Skąd ta zmiana i jakie są dalsze plany?

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Showrunnerka "Virgin River" Sue Tenney w 4. sezonie zaskakiwała nas po raz ostatni. Ogłoszono, że 5. sezon będzie tworzyć Patrick Sean Smith i ma on parę obietnic dla fanów serialu.

Serial "Virgin River" ma już oficjalne zamówienie na 5. sezon – i chociaż ekipa już zaczyna pracę na planie, to nie wszyscy powrócą w swoich rolach. Ku zaskoczeniu fanów ogłoszono, że dotychczasowa showrunnerka Sue Tenney odchodzi, a jej miejsce zajmie Patrick Sean Smith.

Virgin River – 5. sezon z nowym showrunnerem

Patrick Sean Smith tworzył młodzieżowy serial "Greek" oraz pracował przy produkcji "Chasing Life". W rozmowie z serwisem TVLine nie ukrywał, że cieszy się na myśl o pracy przy "Virgin River".

– Sue [Tenney] przeszła do innych projektów, a ja pracowałem z Netfliksem przy "Dolly Parton's Heartstrings", więc mieliśmy wcześniejsze relacje. Byłem już fanem ["Virgin River"] i byłem bardzo podekscytowany, gdy przyszli do mnie z taką możliwością. Obsada tak bardzo dba o serial i fanów, i chcą dać jak najlepszy serial. Myślę, że robili to przez ostatnie cztery sezony, więc to tylko ułatwia mi odebranie piłki i kontynuowanie biegu do 5. sezonu i jeszcze dalej.

virgin river sezon 5 showrunner patrick sean smith

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Nowy showrunner zapowiada, że nie będziemy się nudzić. "Virgin River" od początku jest pełne twistów i cliffhangerów – Patrick Sean Smith jest świadomy, że nie ma łatwego zadania, ale już ma kilka pomysłów na to, co wydarzy się dalej.

– Odziedziczyłem niesamowitą grupę postaci, a także mnóstwo cliffhangerów. Dużo się tu dzieje i trochę czasu zajęło mi ogarnięcie tego, przez co wszyscy [bohaterowie] przeszli, dokąd zmierzają i dokąd chciałbym, żeby zmierzali. Chciałem, żeby to było jak najbardziej płynne.

Patrick Sean Smith zdradził, że nie będzie żadnego przeskoku w czasie pomiędzy 4. a 5. sezonem "Virgin River" – akcja ma ruszyć dokładnie z tego miejsca, w którym zakończył się finałowy odcinek. Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy kontynuację.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA