Joseph Quinn wygłasza monolog Eddiego z różnymi akcentami. Zobaczcie występ gwiazdy "Stranger Things"

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

"Chrissy, obudź się!" Eddiego ze "Stranger Things" stało się prawdziwym viralem. Tymczasem aktor zaprezentował swój monolog w zupełnie nowy sposób – jak mu to wyszło?

Joseph Quinn zyskał ogromną popularność dzięki roli Eddiego w 4. sezonie "Stranger Things", a sam Eddie stał się bohaterem licznych przeróbek. Szał wywołał zwłaszcza jego monolog z 1. odcinka, w którym próbuje porozumieć się z przeklętą przez Vecnę Chrissy (Grace Van Dien) – teraz aktor wygłosił słowa na nowy sposób.

Stranger Things – Joseph Quinn mówi z różnymi akcentami

Joseph Quinn pojawił się w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Na prośbę prowadzącego aktor wygłosił swój słynny monolog, posługując się różnymi akcentami – a efekt jest godny podziwu. Fragment z popisem zaczyna się od minuty 6:35, a wśród przerabianych akcentów jest szkocki, walijski i australijski.

Joseph Quinn o mały włos mógł nie pojawić się w programie – jak zdradził, miał problemy na granicy USA z pracownikiem imigracyjnym, który nie uwierzył w jego historię o spotkaniu z Jimmym Fallonem.

– Prawie mi się nie udało [tutaj przyjść]. Zostałem zabrany do... chyba można to nazwać bardziej lochem. I kazano mi tam czekać przez około 20 minut, a następnie zostałem wezwany do biurka, gdzie ktoś zapytał mnie, co robię w Stanach Zjednoczonych. Odpowiedziałem, że jestem tutaj, aby spotkać się z Jimmym Fallonem w "The Tonight Show". A on mi nie uwierzył.

Na szczęście inny urzędnik rozpoznał aktora i ten mógł pojawić się w programie. Nie zabrakło żartów z prowadzącym, Jimmym Fallonem. Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym Quinn krzyczy w stronę komika słynne "Obudź się!" – na szczęście Fallon udawał sen na kanapie, a nie walczył o życie przeciwko Vecnie.

W serialu Quinn musiał posługiwać się amerykańskim akcentem i jak mówi – czuł się przez to jak socjopata. Tymczasem fani wciąż nie mogą pogodzić się ze śmiercią Eddiego i mają nadzieję, że bohater w jakiś sposób powróci w 5. sezonie.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA