"Przeznaczenie: Saga Winx" – wiadomo, kiedy wrócimy do Alfei. Nowy teaser zapowiada premierę 2. sezonu

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Gotowi na powrót do szkoły w Alfei? Wróżki powracają z kolejnymi niebezpiecznymi i magicznymi przygodami. Obsada mówi, co nas czeka i ujawnia datę premiery 2. sezonu.

"Przeznaczenie: Saga Winx" to produkcja powstała w oparciu o kultową włoską animację "Klub Winx". W czerwcu pokazano pierwszy klip z 2. sezonu z Florą, a teraz podano datę premiery. 2. sezon pojawi się na Netfliksie 16 września. Co nas czeka?

Przeznaczenie: Saga Winx – teaser 2. sezonu

W zapowiedzi premiery, wraz z datą, dostaliśmy krótkie wypowiedzi aktorów, m.in. Abigail Cowen, która w serialu wciela się w główną bohaterkę – Bloom. Aktorka zapowiada jeszcze więcej przygód i emocji oraz nowych antagonistów.

W 2. sezonie serialu zobaczymy, jak szkoła wróciła do gry pod wojowniczą władzą byłej dyrektorki Alfei, Rosalind. Po odejściu Spalonych, "zniknięciu" Dowlinga i uwięzieniu Silvy za zdradę, Alfea z zeszłego roku dorosła do nowej magii, nowych romansów i nowych twarzy. Ale kiedy wróżki zaczynają ginąć w nocy, Bloom i jej koleżanki odkrywają niebezpieczne zagrożenie czające się w cieniu. Takie, które będą musieli powstrzymać, zanim spowoduje spustoszenie w całym Innym Świecie.

W 2. sezonie nie zabraknie nowych twarzy. W roli wcześniej wspominanej Flory wystąpi Paulina Chávez ("Ashley Garcia: Genialna i zakochana"). Do obsady dołączyli również Éanna Hardwicke ("Normalni ludzie") jako Sebastian, Brandon Grace jako Grey oraz Daniel Betts ("Grenfall") jako Profesor Harvey.

Na ekranie ponownie pojawią się m.in. Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Sadie Soverall (Beatrix) Freddie Thorp (Riven) oraz Danny Griffin (Sky), a showrunnerem serialu jest Brian Young ("Pamiętniki wampirów").

Przeznaczenie: Saga Winx – premiera 2. sezonu 16 września na Netfliksie

REKLAMA