"Jeszcze nigdy..." – zwiastun 3. sezonu. Devi i Paxton razem oraz nowe miłosne zawirowania na horyzoncie

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Na Devi czekają kolejne miłosne perypetie. Związek z idealnym chłopakiem okazuje się mieć wady, a na horyzoncie pojawia się ktoś nowy. Zobaczcie zwiastun 3. sezonu "Jeszcze nigdy...".

"Jeszcze nigdy..." powraca z 3. sezone, który pojawi się na Netfliksie już 12 sierpnia. Pokazano już pierwsze zdjęcia, a teraz w sieci pojawił się zwiastun dalszych przygód Devi.

Jeszcze nigdy – zobaczcie zwiastun 3. sezonu

W finale 2. sezonu Devi (Maitreyi Ramakrishnan) rozpoczęła związek z Paxtonem (Darren Barnet) i chociaż teoretycznie wszystko jest jak w bajce, to poniższy zwiastun pokazuje, że jednak nie do końca. Inni uczniowie nie stronią od przykrych plotek, Paxtona zaczynają martwić wątpliwości Devi, a do tego wszystkiego pojawia się nowy chłopak hinduskiego pochodzenia – Nirdesh (Anirudh Pisharody), który wydaje się mieć wszystko, by zawrócić w głowie naszej bohaterki.

A na tym nie koniec – zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Ben (Jaren Lewison), mimo że jest z z Aneesą (Megan Suri), wyraźnie dalej czuje coś do Devi. Czy tym razem szykuje się nie trójkąt, a czworokąt miłosny? Maitreyi Ramakrishnan ma nadzieję, że 3. sezon odkryje inne strony bohaterki, o czym wspominała w jednym z wywiadów.

– (...) Jasne, każdy lubi dobre związkowe dramaty, ale jest jeszcze droga, jaką przebywa z przyjaciółmi. Sądzę, że to świetne aspekty [jej życia], jakie moglibyśmy przedstawić – powiedziała.

W 3. sezonie ponownie wystąpią Poorna Jagannathan jako matka Devi, Nalini, i Richa Moorjani jako Kamala. Pojawią się także najlepsze przyjaciółki bohaterki  – Fabiola (Lee Rodriguez) i Eleanora (Ramona Young). Anirudh Pisharody to nie jedyny aktor, który dołączył do obsady. W gościnnych rolach pojawią się Terry Hu ("Zombies 3") oraz Deacon Phillippe.

Serial ma już zamówienie na ostatni, 4. sezon. Premiery możemy spodziewać się prawdopodobnie w 2023 roku.

Jeszcze nigdy – premiera 3. sezonu 12 sierpnia na Netfliksie

jeszcze nigdy sezon 3 zwiastun serial netflix

REKLAMA