W jaki sposób "Mecanas She-Hulk" dostała nadludzkie moce? Zobaczcie nowy teaser serialu Marvela i Disney+

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel)

Premiera "Mecenas She-Hulk" zbliża się wielkimi krokami, a w sieci ciągle pojawiają się materiały promocyjne. Nowy teaser zdradza, w jaki sposób bohaterka dostała moce.

"Mecenas She-Hulk" zadebiutuje na platformie Disney+ już 17 sierpnia. Na Comic-Conie pokazano zwiastun, a teraz zaprezentowano nowy materiał zza kulis przeplatany fragmentami serialu.

Mecenas She-Hulk – jak bohaterka dostała moce?

To właśnie z tego klipu dowiadujemy się, że Jennifer (Tatiana Maslany) zyskała moce, ponieważ podczas wypadku samochodowego jej krew zmieszała się z krwią jej potężnego kuzyna Bruce'a Bannera (Mark Ruffalo). Jest to duża zmiana w stosunku do komiksów, gdzie krew podano ją specjalnie, ponieważ była umierająca.

W powyższym teaserze widzimy także, jak Jennifer przebija czwartą ścianę, co miało często miejsce w komiksach. Tymczasem w zwiastunie serialu ku zaskoczeniu fanów pojawił się Matt Murdock (Charlie Cox). Tatiana Maslany wyjaśniła już dlaczego bohater będzie obecny w serialu. Tymczasem showrunnerka serialu przyznała, że kiedy dowiedziała się, że będzie mogła wykorzystać postać Daredevila, początkowo była pewna, że władze Marvela żartują.

– Nie sądzę, że kiedykolwiek, za milion lat, pomyślelibyśmy, że będziemy mogli go użyć, ponieważ nie wiedzieliśmy, jaki jest status tej postaci. A potem, nie pamiętam jak, dostaliśmy cynk, że wraca i że to Charlie Cox, i myśleliśmy sobie: chwila, czy to znaczy, że możemy go użyć? Czy nam wolno? A kiedy powiedzieli nam, że tak, to nie mogliśmy w to uwierzyć, myśleliśmy, że robią sobie z nas żarty – powiedziała Jessica Gao w rozmowie z Collider.

W obsadzie serialu znajdują się także Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Tim Roth (Twin Peaks") jako Emil Blonsky/Abominacja, Ginger Gonzaga ("Kidding") jako najlepsza przyjaciółka Jennifer i Renée Elise Goldsberry ("Girls5Eva") jako Amelia. Reżyserują Kat Coiro i Anu Valia.

Premiera Mecenas She-Hulk 17 sierpnia na Disney+

REKLAMA