Ekipa "Virgin River" rozpoczęła zdjęcia do 5. sezonu. Alexandra Breckenridge ostrzega przed jedną z postaci

"Virgin River" (Fot. Netflix)

"Virgin River" dopiero co powróciło z 4. sezonem, tymczasem ekipa nie zwalnia tempa – poinformowano, że ruszyły prace na planie kolejnej serii serialu. Co nas czeka?

Wszystko wskazuje na to, że na 5. sezon "Virgin River" być może poczekamy krócej niż na czwarty. W sieci pojawiły się informacje, że ekipa zaczęła kręcić kolejne odcinki, a serialowa Mel ostrzegła przed jedną z postaci.

Virgin River sezon 5 – ruszyły prace na planie

Jak podał serwis What’s On Netflix, pierwsze prace na planie 5. sezonu rozpoczęły się już 1 lipca. Do tej pory jednak nie informowano o tym oficjalnie – wyłamał się dopiero serialowy Brady, czyli Benjamin Hollingsworth, który dwa dni temu wrzucił zdjęcie na Instagram i w podpisie poinformował, że rozpoczął zdjęcia.

– Pierwszy dzień na planie 5. sezonu "Virgin River". Jedziemy z tym!


Przypomnijmy, że "Virgin River" ma nowego showrunnera, który obiecuje wiele zwrotów akcji. Tymczasem Alexandra Breckenridge w rozmowie z serwisem TVLine zasugerowała, że powinniśmy uważać na Nicka (Keith MacKechnie) i przede wszystkim jego siostrę Melissę (Barbara Pollard), która ma powiązania z brudnymi interesami Calvina (David Cubitt). Serialowa Mel uważa, że w 5. sezonie mogą oni stworzyć problemy dla nowego biznesu Jacka (Martin Henderson).

– Nick i Melissa angażując się w ten glampingowy biznes mogą, choć nie muszą stać się problematyczni dla Jacka. Nie jestem jeszcze pewna, jakie są jej intencje, [ale] ona oczywiście nie ma dobrych zamiarów. Nie jestem do końca pewna, czy Nick tkwi w nieświadomości co do tego, co robi Melissa, czy też [o tym] wie. Wydaje się być takim miłym facetem. Zdecydowanie nie sądzę, żeby jego żona miała o tym pojęcie. Pewnie już dawno powiedziałaby o tym całemu miastu.

5. sezon "Virgin River" musi odpowiedzieć na ważne pytania. Dalej nie wiemy, kto podpalił dom Jacka, dodatkowo Charmaine (Lauren Hammersley) wyznała, że to nie Jack jest ojcem jej bliźniąt. Tymczasem widzowie od dłuższego czasu mają swojego kandydata. Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy nowe odcinki – ale wiemy, że zakończenie prac na planie zdjęciowym planowane jest na 30 listopada.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA