"Słodkie kłamstewka" – kto jest ojcem dziecka Imogen? "To duża część tajemnicy w serialu" – mówi aktorka

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Fot. HBO Max)

Nowa wersja "Słodkich kłamstewek" już od pierwszego odcinka zarysowała ważne tajemnice, a jedną z nich jest tożsamość ojca dziecka Imogen. Co na to Bailee Madison?

Serial "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" przedstawia losy zupełnie nowego pokolenia kłamczuch i podobnie jak w oryginalnej serii, nie brakuje tajemnic. Jedna z głównych bohaterek, Imogen, jest w zaawansowanej ciąży, ale nie znamy odpowiedzi na pytanie, kto jest ojcem. Bailee Madison obiecała, że to będzie ważne i że możemy liczyć na ekscytujący wątek.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – kto jest ojcem dziecka Imogen?

Bailee Madison rozmawiała na temat swojej bohaterki z serwisem TVLine, gdzie odniosła się do ciąży Imogen i jej znaczenia dla fabuły całego serialu.

– To duża część tajemnicy w całym serialu. Jestem podekscytowana, że to się rozwinie.

Jedna z duetu showrunnerek serialu, Lindsey Bring, z kolei podkreśliła, że ciąża Imogen to wątek ważny nie tylko dla tej bohaterki, ale także dla całej grupy przyjaciółek.

– Dowiecie się, kto jest ojcem. To ważne, nie tylko dla Imogen, ale także dla kobiecych przyjaźni w serialu. Prowadzi to w kierunku bardzo silnej więzi między młodymi kobietami – silnego systemu wsparcia.

słodkie kłamstewka imogen dziecko kto jest ojcem

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Fot. HBO Max)

Nie dość że Imogen mierzy się z nastoletnią ciążą, to dodatkowo jej matka już w pierwszym odcinku serialu popełniła samobójstwo (ale czy na pewno?), a sama dziewczyna staje się celem prześladowań tajemniczego "A". Bailee Madison skomentowała scenę, w której Imogen prosi szkołę o pomoc w aborcji.

– Myślę, że to bardzo szczere, [to] jak czuje się Imogen, biorąc pod uwagę zmiany w jej życiu. Miała zupełnie inne wsparcie [od matki], kiedy po raz pierwszy otrzymała tę informację. Kiedy to wsparcie zostaje odebrane, rzeczywistość staje się coraz bardziej realna. Ma 16 lat i ma taki moment, w którym pyta – czy to czyni mnie okropną osobą, że nie jestem gotowa na bycie matką?

Aktora podzieliła się także niezbyt przyjemnymi doświadczeniami z planu – jak mówi, noszenie sztucznego brzucha ciążowego przez cały okres zdjęciowy sprawiło, że miała faktyczne problemy z kręgosłupem.

– Nosiłam sztuczny brzuch przez dziewięć miesięcy, więc w zasadzie przez całą ciążę, i to wpłynęło na wszystko, co fizycznie robiłam na planie. Skończyło się na tym, że dostałam rzeczywistego bólu pleców, który musiałam potem [wyleczyć] ćwiczeniami, ale było to doświadczenie. To było zdecydowanie pierwsze [takie doświadczenie] dla mnie – takie, którym byłam podekscytowana.

A co czeka nas w kolejnych odcinkach serialu? Twórca serialu obiecuje, że wkrótce zaczną pojawiać się nawiązania do oryginału. Nowe odcinki będą pojawiać się co czwartek na platformie HBO Max – w międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją premiery.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – nowe odcinki w czwartki na HBO Max

REKLAMA