Ile bułeczek cynamonowych musiał zjeść Jim O'Heir? Reżyserka "Better Call Saul" zdradza kulisy sceny

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Ile bułeczek cynamonowych musiał zjeść Jim O'Heir w odcinku "Nippy"? Dużo, ale ekipa "Better Call Saul" miała ciekawe sposoby, by nie zmuszać aktora do zjedzenia ich wszystkich.

Sceny jedzenia potrafią być dla aktorów uciążliwe. Ciągłe ich powtarzanie sprawia, że albo są zmuszeni do zjedzenia dużej ilości, albo ekipa musi wymyślać coś, co choć trochę te ilości zmniejszyć. Reżyserka Michelle MacLaren, odpowiadająca za odcinek "Nippy", zdradziła kulisy kręcenia scen z bułeczkami w "Better Call Saul".

Better Call Saul – kulisy jedzenia cinnabons

W odcinku "Nippy" Gene (Bob Odenkirk) mierzy, ile czasu zajmuje ochroniarzowi Frankowi (Jim O'Heir, "Parks and Recreation") zjedzenie bułeczki cynamonowej z Cinnabon, dzięki czemu dowiaduje się, że Jeff (Pat Healy) ma dokładnie trzy minuty, by okraść sklep w centrum handlowym. A potem sceny z jedzeniem zaczynają się powtarzać, w miarę jak Gene wprowadza w życie swój przekręt. Reżyserka Michelle MacLaren opowiedziała, jak wyglądały kulisy sceny z jedzeniem babeczek.

– Jim musiał zjeść bardzo dużo cinnabons. To było szalone i mieliśmy tyle tych sztuczek i wszystkiego. W jednym momencie [bułeczka] wędrowała do jego ust i on je mijał, i ktoś nabijał ją widelcem od tyłu jego głowy, albo on je wypluwał, ale część z nich musiał zjeść. Każdy z tych gości miał pewnego rodzaju maraton do wykonania i oni byli nieustępliwi i fenomenalni w wykonywaniu tego – powiedziała w podcaście "Better Call Saul Insider (via CheatSheet).

A ile bułeczek faktycznie zjadł Jim O'Heir? Jeden z fanów serialu zapytał o to na Twitterze i dostał odpowiedź z oficjalnego konta "Better Call Saul": "Co najmniej pięć. Może nawet sześć".

Z przed nami 11. odcinek o znaczącym tytule: "Breaking Bad", który ma następujący opis: "Partnerzy wznoszą swoje przedsiębiorstwo na nowy poziom". Co to może oznaczać? To, co wiemy na pewno, to, że aktorzy wcielający się w Walta i Jessego, Bryan Cranston i Aaron Paul nakręcili trzy sceny i jak obiecują twórcy, nie są w serialu umieszczeni jako easter egg.

Better Call Saul sezon 6 – nowe odcinki we wtorki na Netfliksie

REKLAMA