Czym zaskoczy nas występ Walta i Jessego w "Better Call Saul"? Według twórcy wszystkie teorie są błędne

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Fani "Breaking Bad" nie mogą doczekać się pojawienia się Walta i Jessego w "Better Call Saul", a w sieci nie brakuje teorii na temat. Tymczasem showrunner mówi, że są one błędne.

W sieci zawrzało odkąd ogłoszono, że Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą do ról Walta i Jessego w finałowej serii "Better Call Saul". Szczegóły ich wystąpienia nie są znane, ale fani bawią się w detektywów i wymyślają kolejne teorie. Showrunner serialu Peter Gould ostrzega jednak, że ma w nich wiele prawdy.

Better Call Saul sezon 6 – showrunner o powrocie Walta i Jessego

Peter Gould w rozmowie z Entertainment Weekly zasugerował, że żadna z fanowskich teorii nie jest bliska temu, co wydarzy się w serialu.

– W tym sezonie zobaczycie Walta i Jessego, ale myślę, że sposób, w jaki ich zobaczycie i to, kiedy ich zobaczycie, niekoniecznie będzie takie, jak byście się spodziewali. Słyszałem wiele teorii na temat tego, co się wydarzy, i z przyjemnością informuję, że nie słyszałem jeszcze żadnej teorii, która byłaby bliska faktom.

Breaking Bad better call saul

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Showrunner podkreślił, że jest naprawdę zadowolony z wprowadzenia bohaterów dopiero teraz – jego zdaniem czekanie się opłaci.

– Jestem naprawdę dumny z tego, że poczekaliśmy z ich pojawieniem się do momentu, kiedy było to właściwe dla tej historii. Oczywiście, pójściem na łatwiznę byłoby, gdyby pojawili się na początku pierwszego sezonu, aby wszystko rozkręcić. Myślę, że sposób, w jaki się pojawią, ma związek z historią Jimmy'ego McGilla, Kim Wexler i Mike'a Ehrmantrauta. Mam nadzieję, że zgodzicie się [ze mną], kiedy to zobaczycie.

Niedawno Bryan Cranston powiedział, sam nie ma pojęcia, w którym odcinku się pojawi – wszystko jest ściśle tajne. Z kolei Bob Odenkirk zasugerował, że Jesse i Walt pojawiają się w serialu więcej niż raz i ich występ ma większe znaczenia dla fabuły.

Better Call Saul sezon 6 – teaser finałowej serii

Tymczasem w sieci pojawiła się zapowiedź finałowych odcinków serialu. W krótkim klipie widzimy jeden z telefonów komórkowych Jimmy'ego oraz słyszymy słowa ostrzeżenia z jego ust. "Nie jest twoim przyjacielem" – mówi Jimmy podczas rozmowy, która brzmi jak konfrontacja. Według serwisu Screen Rant możliwe jest, że tą osobą jest Lalo (Tony Dalton).

Better Call Saul – sezon 6B od 12 lipca na Netfliksie

REKLAMA