"Gry rodzinne" – pierwsza zapowiedź serialu Netfliksa. Szykujcie się na polskie wesele w absurdalnym wydaniu

"Gry rodzinne" (Fot. Netflix)

To będzie prawdziwe wesele z piekła rodem. Netflix pokazał teaser komediowego serialu "Gry o rodzinne" z Elizą Rycymbel, który zadebiutuje na platformie jeszcze w sierpniu.

Netflix mocno inwestuje w polskie seriale. Tej wiosny zapowiadano dziewiątkę nowych produkcji, które mają reprezentować pełny przekrój gatunkowy, a już 31 sierpnia zobaczymy najnowszą z nich. O czym będą "Gry rodzinne"?

Gry rodzinne – zwiastun polskiego serialu Netfliksa

"Gry rodzinne" to składająca się z ośmiu odcinków komedia pomyłek, w której cała zabawa zaczyna się w dniu ślubu studentki medycyny, Kaśki z Janem, zamożnym chirurgiem plastycznym. Rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne, co ich łączy, to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron wychodzą na jaw już podczas uroczystości ślubnej.

W serialu wystąpi Eliza Rycembel ("Belfer") jako Kaśka, a towarzyszyć na ekranie będą jej m.in. Paweł Deląg, Bartosz Gelner, Marek Kalita, Izabela Kuna, Małgorzata Mikołajczak, Edyta Olszówka i Piotr Pacek. Reżyseruje Łukasz Ostalski, a scenarzystką jest Agnieszka Pilaszewska.

Netflix nie zdradza, który z polskich seriali będzie następny w kolejce, ale wcześniej zapowiadano, że jesienią 2022 roku obejrzymy aż cztery nowe produkcje: miniserial "Wielka woda" opowiadający o powodzi tysiąclecia na Dolnym Śląsku; komediodramat "Pewnego razu na krajowej jedynce" o grupce skonfliktowanych nieznajomych, przypadkowo wyruszających w trasę samochodem wykorzystanym do ucieczki po napadzie na bank; kryminalną komedię "Gang Zielonej Rękawiczki"; a także opowiadający o PRL-owskich prostytutkach serial "Brokat".

Gry rodzinne – premiera 31 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA