Kolejne tarapaty u Brady'ego w 5. serii "Virgin River"? Benjamin Hollingsworth mówi, co dalej u jego bohatera

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W finale 4. sezonu "Virgin River" Brady wydawał się wychodzić na prostą – ale w jego życiu nie zabraknie kolejnych komplikacji. Grający go aktor zasugerował, co czeka bohatera. Spoilery!

"Virgin River" powróciło w zeszłym miesiącu z 4. sezonem, w którym wydawało się, że Brady w końcu wyszedł na prostą. Calvin zginął, Brady zaczął układać sobie życie z Brie (Zibby Allen) i został oczyszczony z zarzutu postrzelenia Jacka (Martin Henderson). Niestety wszystko wskazuje na to, że to nie koniec kłopotów.

Virgin River sezon 5 – Brady znów w tarapatach?

Benjamin Hollingsworth w rozmowie z serwisem TV Insider zapowiedział, że Brady będzie musiał zmierzyć się z gniewem Melissy, następczyni Calvina.

– Myślę, że [Brady] czuje się jakby znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem. Myślę, że to naprawdę trudna sytuacja, w której on zawsze zdaje się znajdować. Brady zawsze pakuje się w kłopoty i nigdy nie może złapać chwili wytchnienia. Myślę, że to będzie dla niego naprawdę delikatny taniec w 5.sezonie, w którym będzie próbował uszczęśliwić Melissę, a jednocześnie trzymać się z dala od kłopotów. Wiem, że Brady nie chce wrócić do więzienia. Myślę, że nie chce już być częścią tego świata. I dlatego będzie musiał znaleźć jakiś sposób, aby się z niego wydostać.

virgin river sezon 5 brady czoło

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Aktor nie ukrywa, że ma nadzieję na pojednanie Brady'ego i Jacka (Martin Henderson), których konflikt trwa właściwie od początku serialu.

– Byłoby wspaniale zobaczyć pojednanie [Brady'ego] z Jackiem. Myślę, że to powinno mieć miejsce już dawno. Chciałbym również zobaczyć, jak on ponownie integruje się ze społecznością Virgin River i odchodzi od życia na obrzeżach miasta i bycia kimś w rodzaju outsidera; zobaczyć, jak pojawia się na wydarzeniach w tej społeczności. Zaczęliśmy to widzieć, kiedy pojawił się na ślubie [siostry Mel].

Benjamin Hollingsworth opowiedział także, co czeka Brady'ego i Brie w 5. sezonie. Z kolei Martin Henderson niedawno zapowiedział, że  że będzie to najlepsza seria ze wszystkich. Zdjęcia do 5. sezonu "Virgin River" już się rozpoczęły, a zakończyć się mają 30 listopada.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA