5. sezon "Virgin River" będzie najlepszy ze wszystkich? Tak zapowiada Martin Henderson, serialowy Jack

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Za nami cztery sezony "Virgin River" pełne zwrotów akcji i dramatycznych wydarzeń. Ekipa już pracuje na planie 5. sezonu, a Martin Henderson mówi, czego możemy się spodziewać.

Ekipa "Virgin River" kręci kolejne odcinki serialu. Prace na planie 5. sezonu mają potrwać do 30 listopada, a obsada co jakiś czas zdradza, czego możemy się spodziewać. Niedawno Alexandra Breckenridge zapowiedziała, że zobaczymy wątki LGBTQ+, a teraz parę słów powiedział Martin Henderson.

Virgin River – Martin Henderson o 5. sezonie

Martin Henderson zdradził, że przeczytał już scenariusz do pierwszych czterech odcinków 5. sezonu i w rozmowie z magazynem "Glamour" nie krył zachwytu.

– Tak przy okazji, 5. sezon jest świetny. To najlepszy sezon z dotychczasowych. Jestem w nim niesamowity.

Aktor cieszy się, że serial otrzymał zamówienie na kolejny sezon i wciąż mogą tworzyć historię mieszkańców Virgin River.

– Cieszę się, że nadal będę to robić. Zobaczymy jak długo, ale dobrze to słyszeć [że publika nie może się doczekać, co będzie dalej]. Skupiasz się na tym, co robisz źle lub co powinieneś był zrobić. I stajesz się bardzo krótkowzroczny w stosunku do rzeczy. Czasami trudno jest zobaczyć serial jako całość i zrozumieć, jak to może pasować do oczekiwań widza.

virgin river sezon 5 martin henderson

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W finale Jack dowiedział się, że to nie on jest ojcem dzieci Charmaine (Lauren Hammersley). Alexandra Breckenridge uważa, że jej zdaniem ukochany Mel będzie naprawdę zdenerwowany całą sytuacją.

– Znaczy dało się powiedzieć, że Charmaine była bardzo zdenerwowana, bardzo skruszona pod koniec 4. sezonu. Jestem całkiem pewna, że Jack jest dość mocno wkurzony. Zobaczymy, jak potoczą się losy tej trójki w tym roku. Myślę, że on nie będzie w stanie łatwo jej wybaczyć, zresztą nie ma się co dziwić – powiedziała.

Przypomnijmy, że "Virgin River" ma nowego showrunnera, który obiecuje wiele zwrotów akcji. A kto okaże się ojcem dziecka Charmaine? Widzowie od dłuższego czasu mają swojego kandydata, ale w świecie "Virgin River" wszystko jest możliwe.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA