"Tales of the Walking Dead" – gdzie i kiedy obejrzymy serial w Polsce? Jest polska data premiery i zwiastun

"Tales of the Walking Dead" (Fot. AMC)

Stęskniliście się za światem "The Walking Dead"? Antologia "Tales of the Walking Dead" dotrze do Polski, ale z lekkim opóźnieniem. Kiedy polska premiera nowego serialu?

Zanim zobaczymy finałowe odcinki "The Walking Dead" (premiera 2 października w USA i dzień później w Polsce), stacja AMC przedstawi antologię "Tales of the Walking Dead". Podczas gdy w USA serial startuje już w najbliższą niedzielę, polscy fani niestety trochę na niego poczekają. Premiera w naszym kraju ma mieć miejsce 26 września o godz. 22:00 na kanale AMC.

Tales of the Walking Dead – kiedy polska premiera?

Zgodnie z oficjalnym opisem, "Tales of the Walking Dead"  przygląda się wyjątkowemu życiu ocalałych miesiące i lata po apokalipsie. Każdy z nich na swój sposób próbuje przetrwać wśród szwendaczy i inaczej radzi sobie z wyzwaniami. Konflikty między bohaterami, gdy ci zostają zmuszeni do współpracy, testują ich umiejętności i podważają ich wolę przetrwania na każdym kroku.

Zobaczymy sześć odcinków, w których wystąpią m.in. Olivia Munn ("X-Men: Apokalipsa"), Samantha Morton ("The Walking Dead"), Terry Crews (" Brooklyn 9-9"), Parker Posey ("Zagubieni w kosmosie"), Anthony Edwards ("Kim jest Anna"), Poppy Liu ("Dead Ringers"), Jillian Bell ("Ostatnia noc"), Loan Chabanol ("Casanova po przejściach"), Embeth Davidtz ("Ray Donovan"), Jessie T. Usher ("The Boys"), Daniella Pineda ("Cowboy Bebop") oraz Danny Ramirez ("Top Gun: Maverick").

Każdy odcinek opowie inną historię ze świata zombie, a jedna z nich mocno wybiegnie w przyszłość. Twórczynią serialu jest Channing Powell, scenarzystka i producentka "The Walking Dead" i "Fear the Walking Dead".

Tales of the Walking Dead – premiera 26 września na AMC

REKLAMA