Czy ten bohater powróci w 4. sezonie "Jeszcze nigdy..."? Twórczyni odpowiada na nurtujące pytanie

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Za nami 3. sezon "Jeszcze nigdy...", w którym nie zabrakło twistów i cliffhangerów. Finał sugerował, że nie zobaczymy jednego z kluczowych bohaterów – czy faktycznie tak będzie? Spoilery!

W finale 3. sezonu "Jeszcze nigdy..." Paxton ukończył szkołę i wybiera się na studia. Wielu fanów zastanawia się, czy w takim razie bohater pojawi się w finałowej serii. Co na to showrunnerka serialu Lang Fisher?

Jeszcze nigdy sezon 4 – czy Paxton wróci?

Wszyscy fani Paxtona (Darren Barnet) mogą odetchnąć z ulgą – w rozmowie z serwisem Deadline, showrunnerka potwierdziła, że bohater wróci. I co więcej, to nie koniec trójkąta miłosnego!

– Cóż, cała struktura 4. sezonu ma być ostatnim rokiem szkolnym Devi. Więc to, do czego zmierzaliśmy w 3. sezonie – zanim skończę to zdanie, chcę, żebyście wiedzieli, że Paxton Hall-Yoshida jest 4. sezonie. Jest w nim tak samo, jak w trzeciej serii, więc trójkąt miłosny jeszcze się nie skończył.

W finałowym odcinku Devi (Maitreyi Ramakrishnan) poszła do Bena (Jaren Lewison) i dość wyraźnie zasugerowano, że dojdzie między nimi do intymnego zbliżenia. Tymczasem wielu fanów jest zdania, że koniec końców bohaterka powinna wrócić do Paxtona.

Serwis Radio Times przeprowadził ankietę, z której wynika, że aż 59% fanów serialu uważa, że Devi powinna wybrać Paxtona.

Czy w 4. sezonie faktycznie zobaczymy jak Devi i Paxton do siebie wracają? Niedawno serialowy Ben zapowiedział, że w finale serialu opadną nam szczęki.

– Na koniec tego finału, czuję, że fanom opadną szczęki, będą siedzieć przez jakieś dwie minuty, przetwarzać to, że jeden z ich ulubionych seriali właśnie się zakończył i po prostu będą szczęśliwi i wdzięczni. I będą naprawdę podekscytowani tym serialem.

Na ten moment nie ma informacji o planowej dacie premiery finałowego sezonu serialu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją 3. sezonu "Jeszcze nigdy...".

3. sezon Jeszcze nigdy jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA