Jak prezentują się bohaterowie "Wednesday" od Tima Burtona? Zobaczcie rodzinę Addamsów na zdjęciach

"Wednesday" (Fot. Netflix)

W tym roku Tim Burton zaprosi nas do świata rodziny Addamsów w serialu "Wednesday". Na razie nie podano daty premiery, ale pokazano pierwsze zdjęcia. Jak prezentują się bohaterowie?

"Wednesday" to serial ze świata rodziny Addamsów, w którym główną bohaterką będzie Wednesday Addams. Jakiś czas temu pokazano pierwszy teaser, a teraz w sieci pojawiły się klimatyczne zdjęcia.

Wednesday – zdjęcia z serialu Tima Burtona

Serwis Vanity Fair pokazał pierwsze zdjęcia z serialu Netfliksa. Widzimy na nich Jennę Ortegę ("Ty") jako tytułową bohaterkę, a także pozostałych członków rodziny Addamsów – rodziców Gomeza (Luis Guzman, "Code Black") i Morticię (Catherine Zeta-Jones) oraz brata Wednesday, Pugsleya (Isaac Ordonez, "Pułapka czasu").

wednesday zdjęcia kiedy premiera

"Wednesday" (Fot. Netflix)

wednesday zdjęcia kiedy premiera

"Wednesday" (Fot. Netflix)

Na żadnym ze zdjęć nie jest widoczny wujek Fester – twórcy serialu Alfred Gough i Miles Millar ("Smallville") przyznali, że na razie zatrzymają jego wizerunek (oraz to, kto go zagra) w sekrecie.

– Nie mamy żadnego komentarza dotyczącego wujka Festera. Oglądnijcie serial – powiedział Alfred Gough.

Alfred Gough wypowiedział się jednak na temat pracy z Timem Burtonem i jego wizji dotyczącej serialu, a Miles Millar dodał, że ambicją było zrobienie "ośmiogodzinnego filmu Tima Burtona".

– Tim zawsze był jak Mount Everest w reżyserii. Był zainteresowany tym, dokąd to zmierza, tajemnicą serialu. Miał wiele pytań dotyczących naszej poprzedniej pracy w telewizji, np. jak udało nam się ją osiągnąć. Naprawdę uwielbia to, że [przy serialu] ma się czas na bycie z Wednesday i zgłębianie postaci, i nie trzeba zawijać wszystkiego w godzinę i 45 minut.

Zgodnie z oficjalnym opisem, serial pokaże losy tytułowej bohaterki w Nevermore Academy. Wednesday będzie próbowała opanować pojawiające się u niej zdolności parapsychiczne, rozwiązać i powstrzymać szał zabijania, jaki terroryzuje lokalne miasteczko, a także rozpracować nadprzyrodzoną tajemnicę, w jaką przed 25 laty zostali wplątani jej rodzice.

W serialu wystąpią także Gwendoline Christie ("Gra o tron", "Sandman") jako Larissa Weems, dyrektorka Nevermore Academy oraz Christina Ricci, która w młodości grała Wednesday w filmowej adaptacji. Szczegóły na temat jej roli nie są znane.

Wednesday zobaczymy w tym roku na Netfliksie

wednesday zdjęcia kiedy premiera

"Wednesday" (Fot. Netflix)

REKLAMA