"Wednesday" – teaser serialu Tima Burtona. Nowa szkoła, morderstwa, tajemnice i jeszcze więcej

"Wednesday" (Fot. Netflix)

Gotowi na wkroczenie w upiorny i zaskakujący świat rodziny Addamsów? W sieci pojawił się pierwszy teaser serialu "Wednesday" od Tima Burtona. Zobaczcie, co nas czeka!

"Wednesday" to serial od Tima Burtina, który przedstawi historię Wednesday Addams. Pokazano pierwsze zdjęcia, a teraz zaprezentowano teaser.

Wednesday – teaser serialu Tima Burtona

"Nie spodziewałam się, że wkroczę w koszmar. Pełen tajemnic, chaosu i morderstw. Chyba mi się tu spodoba" – mówi tytułowa bohaterka w teaserze. Widzimy m.in. jak Wednesday (Jenna Ortega, "Ty") postanawia zemścić się na nastolatkach, którzy dręczyli jej brata. Następnie bohaterka trafia do Nevermore Academy, pojawiają się również przebitki na Gomeza i Morticię (Luis Guzman, "Code Black" i Catherine Zeta-Jones), a także innych uczniów nowej szkoły dziewczyny.

Teaser zapowiada – zgodnie ze słowami bohaterki – chaos, morderstwa oraz tajemnice. Zgodnie z oficjalnym opisem, Wednesday będzie próbowała opanować pojawiające się u niej zdolności parapsychiczne, rozwiązać i powstrzymać szał zabijania, jaki terroryzuje lokalne miasteczko, a także rozpracować nadprzyrodzoną tajemnicę, w jaką przed 25 laty zostali wplątani jej rodzice.

W serialu wystąpią także Gwendoline Christie ("Gra o tron", "Sandman") oraz Christina Ricci, a twórcami są Alfred Gough i Miles Millar ("Smallville"). Na ten moment data premiery nie jest znana.

Wednesday zobaczymy w tym roku na Netfliksie

REKLAMA