"Euforia" – wideo zza kulis 2. sezonu. Zobaczcie zabawne wpadki aktorów podczas kręcenia serialowego hitu

"Euforia" (Fot. HBO)

"Euforia" to bez wątpienia młodzieżowy fenomen ostatnich lat. A jak wygląda kręcenia serialowego hitu? Zobaczcie nagranie pełne wpadek aktorów i zabawnych sytuacji.

"Euforia" zgromadziła wokół się siebie ogromną publikę, która czeka na 3. sezon serialu. Na temat potencjalnej daty premiery nie ma informacji, ale jeśli tęsknicie za ekipą serialu, możecie zobaczyć wpadki z planu.

Euforia sezon 2 – wpadki z planu

HBO podzieliło się zabawnym klipem, przedstawiającym wpadki obsady podczas kręcenia 2. sezonu serialu. Nie brakuje śmiechu, zabawy, pomylonych kwestii – a na tym nie koniec. Widzimy m.in. jak Zendayi i Hunter Schafer trudno jest zachować powagę przy scenach będących odwzorowaniem takich hitów jak "Uwierz w ducha". Z kolei Sydney Sweeney i Alexa Demie szaleją w strojach cheerleaderek.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy 3. sezon "Euforii". Niedawno Sydney Sweeney (serialowa Cassie) zdradziła, że ekipa wkrótce znów spotka się na planie.

– Niedługo znowu się spotkamy. Nie wiem, czy mogę powiedzieć dokładnie kiedy, ale niedługo. Zakochałam się w Cassie, ona jest jak jazda na rollercoasterze. Egoistycznie mam nadzieję, że ona nadal taka będzie, to dla mnie duża frajda, mieć możliwość robienia tego i rzucenia wyzwania samej sobie w ten sposób. Ale wierzę i ufam Samowi [Levinsonowi, twórcy serialu] i temu, co on robi z tymi postaciami w tej historii. Jestem podekscytowana tym, co będzie dalej – powiedziała.

Tymczasem "Euforia" zdobyła aż 16 nominacji do nagród Emmy, w tym w kategorii "Najlepszy serial dramatyczny". A co słychać u aktorów z obsady? Angus Cloud (Fezco) opowiedział skąd u niego blizna. A jego historia może przyprawić o dreszcze.

Euforia jest dostępna na HBO Max

REKLAMA