Co czeka Max w 5. sezonie "Stranger Things"? Sadie Sink ma jedno życzenie co do wątku swojej bohaterki

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Max przeszła naprawdę wiele w 4. sezonie "Stranger Things", a jej przyszłość także nie maluje się w kolorowych barwach. Czego Sadie Sink chciałaby dla swojej bohaterki?

Max powitaliśmy po raz pierwszy w 2. sezonie "Stranger Things" i odkąd pojawiła się w Hawkins, nie miała łatwo. W 3. sezonie patrzyła na śmierć swojego brata, a w czwartej serii była dręczona poczuciem winy oraz została brutalnie poturbowana przez Vecnę (Jamie Campbell Bower). Fani serialu wciąż mają nadzieję, że Max w pełni wyzdrowieje, tymczasem Sadie Sink zdradziła, czego chce dla bohaterki.

Stranger Things sezon 5 – co czeka Max?

Sadie Sink wzięła udział w sesji zdjęciowej dla W Magazine, podczas której opowiedziała również o przyszłości bohaterki i porównała ją do Elaine Benes z "Kronik Seinfelda" (na którą jest wystylizowana na zdjęciu poniżej).

– Dynamika [bohaterów] z Elaine jest taka fajna. Przypominało mi to w pewien sposób "Stranger Things" – bycie jedyną kobiecą postacią w grupie pełnej męskich bohaterów, podobnie jak Jedenastka czy Max.

Sadie Sink ma przede wszystkim nadzieję na to, że Max – o ile wyzdrowieje – pozbędzie się poczucia winy i pójdzie naprzód ze swoim życiem.

– Biedna Max – kto wie [co z nią będzie]? Na pewno nie jest w stanie zdążyć na piątkową randkę w kinie. Wiele wisi w powietrzu. Ale po tym całym doświadczeniu, prawdopodobnie nauczyła się wiele o wartości trzymania ludzi blisko w swoim życiu. Widzimy mały przebłysk tego w 9.odcinku, kiedy zgadza się na randkę w kinie. Czuć, że jest jakby gotowa wpuścić ludzi z powrotem do swojego życia, uzdrowić się i ruszyć dalej od wszystkiego. Niestety, to zostało przerwane. Ale chciałabym zobaczyć, jak idzie z tym dalej i jest w miejscu, gdzie znów jest w pełni sobą.

Prace nad scenariuszem 5. sezonu "Stranger Things" już ruszyły. Na ten moment planowana data premiery nie jest znana, ale twórcy obiecują szybki rozpęd akcji.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA