Jameela Jamil nabawiła się "nieprzyzwoitego" urazu na planie "Mecenas She-Hulk". Aktorka mówi, co się stało

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel)

Na Disney+ obejrzycie premierowy odcinek "Mecenas She-Hulk", nowej produkcji Marvela. W roli antagonistki występuje Jameela Jamil, która, jak się okazuje, nabawiła się nietypowej kontuzji.

"Mecenas She-Hulk" to najnowsza produkcja Disney+ i Marvela, która opowiada o kuzynce Bruce'a Bannera, Jennifer Walters aka She-Hulk. W głównej roli występuje  Tatiana Maslany, a jej przeciwniczkę Titanię gra Jameela Jamil. I to właśnie ona nabawiła się – jak to określiła – nieprzyzwoitego urazu na planie.

Mecenas She-Hulk – Jameela Jamil o swoim urazie

Jameela Jamil przyznała w rozmowie z Entertainment Tonight, że sama wykonywała znaczną część scen wymagających kaskaderów – nauczyła się podstaw jiu jitsu, kung fu i walki w powietrzu – co doprowadziło do niecodziennej kontuzji.

– Bolało mnie w miejscu, o którym naprawdę nie wiedziałam, że istnieje. To znaczy pewnie trzeba będzie to ocenzurować, ale naciągnęłam sobie mięsień w d*pie. Nie wiedziałam, że to możliwe!

Jamil nie ukrywa, że jest zachwycona swoją rolą w "Mecenas She-Hulk" i nawet w żartobliwy sposób odniosła się do krytyki wyglądu Titanii, która wylała się po opublikowaniu pierwszych zdjęć w charakteryzacji. Przypomnijmy słowa aktorki:

–  O mój Boże, to zdjęcie. Ludzie... akceptuję każdą dozę krytyki, ale w obronie mojej wspaniałej stylistki włosów, to są po prostu moje włosy zaraz po 14-godzinnym kaskaderskim dniu w upale Atlanty. Zaraz po tym jak wisiałam do góry nogami. Ona wykonała *świetną* pracę w serialu. Obiecuję wam. Ale cycki wyglądają dobrze?

"Mecenas She-Hulk" przedstawia historię Jennifer Walters (Tatiana Maslany), kuzynki Hulka i prawniczki, która zyskuje supermoce. Jennifer siłą rzeczy z dnia na dzień staje się rozpoznawalną prawniczką superbohaterów. W obsadzie oprócz Maslany i Jamil znajdują się Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Tim Roth (Twin Peaks") jako Emil Blonsky/Abominacja, Ginger Gonzaga ("Kidding") jako najlepsza przyjaciółka Jennifer oraz Renée Elise Goldsberry ("Girls5Eva") w roli Amelii.

Reżyserują Kat Coiro i Anu Valia, a główną scenarzystką jest Jessica Gao. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją premiery "Mecenas She-Hulk".

Mecenas She-Hulk – odcinki w czwartki na Disney+

REKLAMA