Eddie i Chrissy ze "Stranger Things" wreszcie razem? Fani zachwyceni wspólnym selfie gwiazd 4. sezonu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Serca fanów "Stranger Things" w 4. sezonie podbił nie tylko Eddie, ale również Chrissy, a zwłaszcza ich wspólna scena z 1. odcinka. Zobaczcie nowe wspólne zdjęcie aktorów.

Joseph Quinn to bez cienia wątpliwości największa gwiazda 4. sezonu "Stranger Things". Fani pokochali sympatycznego, niesłusznie oskarżonego o morderstwo metalowca Eddiego, a ich serca podbiła zwłaszcza krótka, ale pełna chemii relacja bohatera z królową cheerladerek, Chrissy (Grace Van Dien). Jak się okazuje, aktorzy utrzymują ze sobą kontakt i ostatnio mieli okazję się spotkać.

Stranger Things – Chrissy i Eddie znowu razem

Fani nie mogli długo cieszyć się relacją bohaterów – Chrissy padła ofiarą Vecny już w pierwszym odcinku 4. sezonu. Grace Van Dien dała widzom powód do radości, dzieląc się wspólnym zdjęciem z Josephem Quinnem.

– Heelcheer [jedna z nazw shipu bohaterów] pozdrawiają z przerwy na lunch – podpisała zdjęcie.

Aktorzy pojawili się na Fan Expo Canada wraz z innymi członkami obsady "Stranger Things" i jak zauważa The Huffington Post, zdjęcie zostało zrobione prawdopodobnie wtedy.

Czy Eddie i Chrissy mają szansę wrócić na ekrany? Joseph Quinn nie ukrywa, że chętnie wróciłby do serialu, a bracia Dufferowie przyznali, że żałują tak wczesnego uśmiercenia Chrissy. Ale szanse, że którekolwiek z nich jeszcze zobaczymy, nie są duże – zważywszy, jak dużo wątków zostało do zamknięcia w 5. sezonie.

Prace nad scenariuszem finałowego sezonu "Stranger Thins" już ruszyły, ale na razie nie wiadomo, kiedy aktorzy wejdą na plan ani jaka jest planowana data premiery. David Harbour zapowiedział, że 5. sezon możemy zobaczyć już w 2024 roku.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA