Jak kręcono scenę twerkingu z Megan Thee Stallion w "Mecenas She-Hulk"? Zobaczcie zdjęcia zza kulis serialu

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel/Disney+)

Komediowy charakter "Mecenas She-Hulk" sprawił, że bez problemu znalazło się miejsce na twerking z Megan Thee Stallion. Jak doszło do tego występu i jak to wyglądało na planie?

"Mecenas She-Hulk" dostarczyła w 3. odcinku, zatytułowanym "The People vs. Emil Blonsky", dość nietypowej atrakcji jak na serial superbohaterski. W scenie po napisach pojawiła się Megan Thee Stallion we własnej osobie.

Mecenas She-Hulk – twerking z Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion została klientką Jennifer Walters (Tatiana Maslany), co było zwieńczeniem wątku z kolegą prawniczki, Dennisem (Drew Matthews), mającym problem ze swoją zmiennokształtną "ukochaną", podszywającą się pod słynną wokalistkę. Problem postanowił rozwiązać w sądzie, zaś prawdziwa Megan Thee Stallion doszła do wniosku, że też będzie potrzebowała usług prawnika. A przy okazji zobaczyliśmy, że Jen potrafi twerkować, jeśli tylko ma z kim.

Gościnny występ Megan Thee Stallion doszedł do skutku dzięki Jameeli Jamil, serialowej Titanii, która poznała artystkę na planie "Legendary" HBO Max.

– Wiedzieliśmy, że do tej historii potrzebujemy sławnej, pięknej, odnoszącej sukcesy kobiety. Sprawdzaliśmy wszystkie możliwości, ale w końcu sprowadziło się to do tego, że Jameela znała Megan z pracy razem w [programie] "Legendary" i ją zaproponowała. My zareagowaliśmy w stylu: nie mów tego, jeśli to nie jest naprawdę prawda! Nie drażnij się z nami! – opowiada główna scenarzystka serialu Jessica Gao w rozmowie z TVLine.

Jak się okazuje, początkowo nie planowano sceny z twerkingiem po napisach. Dodano ją na późniejszym etapie.

– Taniec został dodany do scenariusza już tego dnia [kiedy to kręcono], bo Tatiana była tak podekscytowana. Ona jest największą fanką Megan Thee Stallion na świecie, a my stwierdziliśmy, że musimy jej coś dać – opowiada Kat Coiro, reżyserka "Mecenas She-Hulk".

Tatiana Maslany zapewnia, że sama wykonywała wszystkie ruchy i że to było jak spełnienie marzeń. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, które pokazują, jak to wyglądało od kulis.

– Tak, to byłam ja! To wszystko ja. To było spełnienie marzeń. To był dla mnie jeden z absolutnie najlepszych momentów na planie, jeśli chodzi o wszystko, co kiedykolwiek zrobiłam. Trzęsłam się i byłam zdenerwowana, a potem włączyli muzykę i pomyślałam: jestem w teledysku Megan Thee Stallion!

3. odcinek "Mecenas She-Hulk" zasłynął nie tylko twerkingiem, ale też tym, jak przewrotnie wykorzystał prawdziwe seksistowskie komentarze fanów Marvela. Cały sezon ma składać się z dziewięciu odcinków, a finał planowany jest na 13 października. Na razie nie wiadomo, czy serial otrzyma zamówienie na 2. sezon.

Nowe odcinki Mecenas She-Hulk w czwartki na Disney+

REKLAMA