Ekipa "Wiedźmina" kręci 3. sezon w lokacji, którą znacie z innego serialu. Do obsady dołączyły też nowe Szczury

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Ekipa "Wiedźmina" kręci zdjęcia w lokacji znanej z innego serialu fantasy. Pojawiły się także plotki o aktorach, którzy wcielą się w bandy Szczurów. Uwaga na ewentualne spoilery.

Ekipa serialu "Wiedźmin" intensywnie pracuje na planie 3. sezonu, a nowych doniesień z planu nie brakuje. I tak jak "Ród smoka" do budowy swojego tronu pożyczał miecze m.in. z planu "Wiedźmina", tak twórcy serialu o Białym Wilku udali się do miejsca, które odegrało ważną rolę w "Sandmanie". Przy okazji poznaliśmy też nowych aktorów, którzy najprawdopodobniej wcielą się w bandę Szczurów, do której, zgodnie z książkową fabułą, dołączy Ciri.

Wiedźmin – 3. sezon powstaje tam, gdzie Sandman

Zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina" powstają obecnie w katedrze w Guildford, którą możemy kojarzyć właśnie z "Sandmana". To ona – mocno pokręcona efektami specjalnymi – odgrywała bibliotekę Lucienne (Vivienne Acheampong). Niestety nie jest jasne, jakie dokładnie miejsce będzie ona odgrywała w serialu. Jak donosi Redanian Intelligence kręcone są tam odcinki 7. i 8. reżyserowane przez Bolę Ogun ("Lucyfer"). Zdjęcia w katedrze zaczęły się 1 września i potrwają do 9 września.

Wiedźmin sezon 3 Sandman

"Sandman" (Fot. Netflix)

Równocześnie Redanian Intelligence poinformował o castingu, który oznacza, że najprawdopodobniej do końca obsadzono już bandę Szczurów. Do tej pory znana była tylko rola Mistle, w która wcieli się Christelle Elwin ("Bloods"), a brak pozostałych aktorów kazał zadawać sobie pytanie, czy Szczury pojawią się w komplecie w serialu.

Kolejne pewne i potwierdzone role to Reef, którą zagra Juliette Alexandra ("EastEnders"), i członek bandy Łapaczy, Skomlik, w którego wcieli się Nicholas Karimi ("Nic o mnie nie wiecie"). Pozostała część obsady to jedynie przypuszczenia: Aggy K. Adamas ("Och, Ramona!") jako Iskra, Ash Rizi ("Milczący świadek") jako Asse lub Kayleigh, Ben Radcliffe ("Anatomia skandalu") jako Kayleigh, Asse lub Giselher oraz kolejny członek bandy Łapaczy, Andrew Lee Potts ("The Crown") jako Sweers lub Remiz (choć pojawiają się przypuszczenia, że może wcielać się również w herszta Szczurów, Giselhera).

Obsada "Wiedźmina" miała także dodatkową zmianę. W 3. sezonie w roli Rience'a nie zobaczymy już Chrisa Fultona. Zostanie on zastąpiony przez Sama Woolfa ("Cormoran Strike").

Wiedźmin jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA