Max bez Helen w 5. sezonie "Szpitala New Amsterdam". Co Ryan Eggold mówi o odejściu Freemy Agyeman?

"Szpital New Amsterdam" (Fot. NBC)

W lipcu fani serialu "Szpital New Amsterdam" przeżyli szok, gdy Freema Agyeman ogłosiła, że odchodzi z obsady. Tymczasem głos w sprawie zabrał Ryan Eggold, serialowy Max.

"Szpital New Amsterdam" powróci za oceanem 20 września z 5. sezonem, który zamknie już całą historię. Ku rozpaczy wielu fanów, w finałowych odcinkach nie zobaczymy Helen – Freema Agyeman ogłosiła, że odchodzi z serialu i podziękowała ekipie oraz widzom. Teraz w sprawie odejścia koleżanki z planu wypowiedział się Ryan Eggold – główna gwiazda produkcji.

Szpital New Amsterdam – Ryan Eggold o odejściu Freemy Agyeman

Ryan Eggold w rozmowie z TVLine krótko opowiedział, jak zareagował na decyzję Freemy Agyeman o opuszczeniu obsady. Jak przyznał, miał trochę mieszanych uczuć.

– Czułem wiele, wiele pomieszanych ze sobą rzeczy, ale przede wszystkim miłość do Freemy i pragnienie, by robiła to, co dla niej najlepsze. Smutno mi, że nie zagram tych scen z nią, ponieważ zawsze są tak fajne i wciągające, a romantyczny wątek, który mieliśmy przez te sezony, był bardzo dynamiczny i zmieniający się, płynny.

szpital new amsterdam ryan eggold freema agyeman

"Szpital New Amsterdam" (Fot. NBC)

Równocześnie aktor podkreślił, że pomimo braku jego ukochanej, wątek Maxa będzie ciekawy i zdecydowanie nie musimy obawiać się nudy.

– [Przekonamy się], kim on jest bez tego romansu, gdzie zmierza w tym roku i co go teraz czeka. To nowa przygoda.

Eggold zażartował także, że to on przyczynił się do decyzji Freemy, ponieważ był nie do zniesienia na planie.

– Cóż, dużo piłem na planie i szczerze mówiąc, miała tego dość i naprawdę nie winię jej za to. Ciągle się przewracałem. To było żenujące.

Freema Agyeman odeszła z obsady "Szpitala New Amsterdam", by poświęcić się pracy nad nowym projektem – serialem telewizji Sky zatytułowanym "Dreamland", w którym gra u boku Lily Allen. W tym momencie nie wiadomo, w jaki sposób Helen zostanie wypisana z serialu. Twórcy jednak zapewniają, że to nie koniec wątku Sharpwin i że fanów tej pary czeka kilka niespodzianek w finałowej serii.

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia z 5. sezonu "Szpitala New Amsterdam". Na ten moment nie wiadomo, kiedy nowe odcinki będą dostępne w Polsce.

Szpital New Amsterdam – 5. sezon od 20 września w USA

REKLAMA