Norman Reedus był pewien, że umrze. Aktor wspomina, jak doznał urazu podczas kręcenia "The Walking Dead"

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Nawet na najbardziej dopieszczonych planach zdjęciowych zdarzają się wypadki, o czym przekonał się Norman Reedus podczas kręcenia "The Walking Dead". Aktor był przerażony.

W październiku "The Walking Dead" powróci z trzecią częścią 11. sezonu, czyli finałową ósemką odcinków. Na planie nie zabrakło komplikacji – w marcu informowano, że Norman Reedus doznał wstrząśnienia mózgu. Teraz serialowy Daryl odniósł się do wypadku i zdradził, że jeszcze nigdy tak się nie bał o swoje życie.

The Walking Dead – Norman Reedus był pewien, że umrze

Norman Reedus w rozmowie z dziennikarzem Entertainment Weekly opowiedział o feralnym dniu na planie. Aktor nie ukrywa, że był szczerze przerażony, a sprawa była znacznie poważniejsza, niż przedstawiono to w oświadczeniu dla mediów.

– O stary, to było straszne. Ta cała męka dla mnie osobiście była przerażająca. Myślałem, że umrę. To było bardzo poważne. To było przerażające. Byłem uderzany w twarz i w głowę jakieś milion razy, przebijałem się przez szyby samochodów, ale to mnie przeraziło. Miałem neurologa. Miałem wszelkie rodzaje g**na. Oblałem test na światło. Miałem ochroniarza na podjeździe, na wszelki wypadek. Trzymałem się ścian, przechodząc przez pokoje. To było szaleństwo.

the walking dead norman reedus wypadek

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Do tej pory nie znamy szczegółów jego wypadku. Ekipa serialu podała jedynie do wiadomości, że opóźnił on zdjęcia o kilka dni, a w paru scenach wystąpili jego dublerzy. Aktor także nie zdradził, co się wydarzyło i jakie były dokładnie okoliczności. Reedus podkreślił jednak, że martwił się wtedy nie tylko o swoje zdrowie, ale też o to, jak jego wypadek wpłynie na kręcenie kolejnych odcinków.

– Kręcisz przez rok, a teraz musimy przełożyć część zdjęć, bo leżę w łóżku. Więc [miałem] poczucie winy, że nie jestem w pracy i ludzie się zastanawiają, czy przekroczymy [czas zdjęciowy] o tydzień? Czy przekroczymy o dwa tygodnie? To mnie martwiło.

Co czeka nas w finałowych odcinkach "The Walking Dead"? zwiastun sezonu 11C zapowiada więcej Daryla i Carol. Warto przypomnieć, że stacja AMC już dwa lata temu zamówiła produkcję, w której Norman Reedus powróci jako Daryl, ale niestety nie będzie mu towarzyszyć Melissa McBride w roli Carol.

The Walking Dead – premiera finałowej serii 2 października w USA

REKLAMA