"The Walking Dead" – jest zwiastun i data premiery finałowych odcinków. Będzie więcej Daryla i Carol!

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Trwa Comic-Con w San Diego i zgodnie z przypuszczeniami na panelu "The Walking Dead" pokazano zwiastun finałowych odcinków i podano datę ich premiery.

Jak podała na Comic-Conie telewizja AMC emisja finałowych odcinków "The Walking Dead" rozpocznie się 2 października. Niedawno pokazano pierwsze zdjęcia, a teraz zaprezentowano zwiastun wielkiego finału.

The Walking Dead – zwiastun finałowych odcinków

Zwiastun zapowiada, że czeka nas prawdziwa jazda bez trzymanki. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z grupą nowych trupów, które najwidoczniej umieją wspinać się po ścianach i otwierać drzwi. Możemy spodziewać się także krwawej jatki pomiędzy ocalałymi a Wspólnotą.


Na panelu serialu nie zabrakło członków obsady produkcji. Norman Reedus powiedział, że zobaczymy więcej Daryla i Carol (Melissa McBride).

– Historia Daryla i Carol nie dobiegła jeszcze końca – zapewnił.

Jak sugeruje Deadline aktor mógł nawiązywać nie tylko do ostatniej części 11. sezonu, ale także do spin-offu "The Walking Dead" o Darylu i Carol. Przypomnijmy jednak, że Melissa McBride podjęła decyzję o opuszczeniu projektu. Reedus już wcześniej podkreślał, że mimo to widzi w przyszłości szansę na ponowne spotkanie dwójki i nawet ma na to pomysł.

– Wyobrażam sobie, że ci bohaterowie spotkają się w którymś momencie, a może nawet spotkam się z innymi postaciami w przyszłości. Ale ona robi sobie przerwę i w międzyczasie oni zapytali: "Hej, chcesz iść na misję?", a ja odpowiedziałem: "Tak! Chodźmy na misję" – powiedział.

Tak jak w przypadku poprzednich sezonów "The Walking Dead", w Polsce nowe odcinki będą pojawiać się prawdopodobnie z jednodniowym opóźnieniem w telewizji FOX.

The Walking Dead – premiera finałowej serii 2 października w USA

REKLAMA