W "Mecenas She-Hulk" szykuje się akcja z Titanią. Gwiazdy serialu obiecują, że w sądzie zrobi się gorąco

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel/Disney+)

Co czeka Jennifer Walters w 5. odcinku "Mecenas She-Hulk"? Gwiazdy serialu, Jameela Jamil i Ginger Gonzaga, zapowiadają dużo prawniczej akcji. Pojawi się też nowa bohaterka.

"Mecenas She-Hulk" bez wątpienia jest także serialem prawniczym i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym, 5. odcinku czeka nas ciekawa akcja prosto z sali sądowej. Czy albo raczej jak Jennifer Walters (Tatiana Maslany) poradzi sobie z Titanią (Jameela Jamil)? Ma także pojawić się nowa bohaterka

Mecenas She-Hulk – Titania vs She-Hulk w sądzie

Choć w 4. odcinku "Mecenas She-Hulk" nie zobaczyliśmy Titanii, dowiedzieliśmy się, że zarejestrowała markę She-Hulk jako własny znak towarowy i pozwała Jen za jego bezprawne wykorzystywanie. Jameela Jamil w rozmowie ze Screen Rant wyjaśniła, dlaczego Titania tak się zachowuje.

– Titania wyróżnia się, bo, jak sądzę, jest najbardziej irytująca z nich wszystkich. Myślę, że ona praktycznie nie potrzebuje używać swojej supersiły, ona mogłaby cię zirytować na śmierć. Uważam, że to jest supermoc, której nie wykorzystaliśmy wystarczająco. Ona jest także bardzo stylowa. Uwielbiam fakt, że ma krągłości i lubię to, że zupełnie nie ma kompleksów. Jest kompletnie nieskrępowana i dziwna. Więc zobaczymy.

Działania Titanii doprowadzą do rozprawy sądowej, a grająca Nikki Ramos – asystentkę i przyjaciółkę Jen – Ginger Gonzaga zapowiedziała w rozmowie z TVLine pełnoprawną prawniczą akcję.

– Tak, [to] ta gorąca prawnicza akcja z długopisami i zakreślaczami, o którą wszyscy prosiliście! [śmiech] Serial teraz zdecydowanie zmienia się, [pokazując] jak to jest, gdy masz małostkowych, idiotycznych superzłoczyców i superbohaterów, którzy albo cię antagonizują, albo potrzebują być przez ciebie reprezentowanymi.

Praca w wydziale prawa superludzi ma to do siebie, że możemy reprezentować każdego, więc dostajemy komiksowych bohaterów, którzy jeszcze nie pojawili się w uniwersum Marvela, których nie widzieliście w zwiastunach. I dostaniecie możliwość, by zobaczyć głupotę absurdalnie śmiesznych superbohaterów, którzy mają problemu natury prawnej i słuchają – albo i nie – swojego adwokata. Jestem naprawdę podekscytowana, że widzowie zobaczą gościnne występy gwiazd, które są w komiksach.

W oczekiwaniu na akcję z Titanią i nadchodzący występ Daredevila w "Mecenas Sh-Hulk" widzowie zachwycają się postacią Maddisyn graną przez Patty Guggenheim. TVLine określiło jej występ mianem występu tygodnia, a na swoim Twitterze chwaliła ją także Jameela Jamil.

Nowe odcinki Mecenas She-Hulk w czwartki na Disney+

REKLAMA