"Daredevil: Born Again" to 4. sezon "Daredevila" czy reboot? Charlie Cox wyjaśnia i opowiada o "She-Hulk"

"Daredevil" (Fot. Marvel)

Jeśli zastanawialiście się, czy "Daredevil: Born Again" to 4. sezon "Daredevila" czy jego reboot, Charlie Cox ma dla was odpowiedź. Zdradził też, w ilu odcinkach "Mecenas She-Hulk" się pojawi.

Podczas D23Expo dowiedzieliśmy się więcej na temat nowej odsłony "Daredevila". W lipcu ogłoszono, że Charlie Cox powróci jako Matt Murdock w produkcji "Daredevil: Born Again", a teraz aktor opowiedział, czego możemy się spodziewać.

Daredevil: Born Again – czy to 4. sezon Daredevila?

Czy "Daredevil: Born Again" pokaże wydarzenia dziejące się zaraz po tych z serialu Netfliksa "Daredevil" i w jakiś sposób do niego nawiązujące? Jak się okazuje, nie ma co na to liczyć. Podczas gdy na panelu pokazano nowe logo serialu, Charlie Cox podkreślił, że produkcja Marvela i Disney+ to reboot historii jego bohatera.

– To jest 1. sezon, a nie 4. sezon, więc jest to zupełnie nowa rzecz. Co moim zdaniem jest drogą, którą należy podążać. Jeśli masz zamiar zrobić to ponownie, zrób to inaczej – powiedział w rozmowie z extraTV.

Zdjęcia do serialu ruszą w przyszłym roku i zgodnie z wcześniejszymi informacjami, serial zobaczymy w 2024 roku. Tymczasem już niedługo Diabeł z Hell's Kitchen pojawi się w "Mecenas She-Hulk". W ilu odcinkach go zobaczymy? Słowa aktora potwierdzają domysły, że będzie to tylko jeden odcinek.

– Nie mogę doczekać się odcinka, w którym jesteśmy razem z [Tatianą Maslany], ponieważ mam wrażenie, że chemia pomiędzy nami jest naprawdę dobra. Wiesz, oboje są prawnikami i oglądanie ich interakcji było naprawdę fajne. To naprawdę wyjątkowy odcinek.

Krótką zapowiedź wizyty Daredevila w "Mecenas She-Hulk" znajdziecie w zwiastunie kolejnych odcinków serialu. Reżyserka Kat Coiro zasugerowała, że zobaczymy go w przedostatnim bądź ostatnim odcinku. Tymczasem o "Daredevil: Born Again" wiemy, że 1. sezon ma liczyć 18 odcinków i obejrzymy go w 2024 roku.

Oryginalny Daredevil jest dostępny na Disney+

REKLAMA