"Ted Lasso" będzie trwać dłużej, niż było w planach? Gwiazda mówi o szansach na 4. sezon hitu Apple TV+

"Ted Lasso" (Fot. Apple TV+)

"Ted Lasso" miał mieć trzy sezony, jednak ogromny sukces produkcji sprawił, że być może na tym się nie skończy. Czy serial Apple TV+ powróci po raz czwarty? Jason Sudeikis komentuje.

"Ted Lasso" to zeszłoroczny rekordzista nagród Emmy, a w tym roku też nie brakowało statuetek dla serialu. Produkcja zgarnęła nagrodę w kategorii Najlepszy serial komediowy, pokonując "Misję: Podstawówkę", "Barry'ego", "Zbrodnie po sąsiedzku", "Pohamuj entuzjazm", "Hacks", "Wspaniałą panią Maisel" i "Co robimy w ukryciu" (pełną listę zwycięzców znajdziecie tutaj). Czy sukces sprawi, że powstaną kolejne sezony? Jason Sudeikis mówi, jak rysuje się przyszłość serialu.

Ted Lasso – czy będzie 4. sezon serialu?

Jason Sudeikis to także tegoroczny zwycięzca – otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora w serialu komediowym. Podczas gali rozdania Emmy został zapytany o przyszłość serialu i oto co odpowiedział (via Deadline).

– Nie wiem, to zależy od większej ilości czynników niż ja. Reakcja jest niesamowita. Mamy wspaniałą grupę scenarzystów, aktorów, ludzi z produkcji i postprodukcji, wszystkich wrzuconych do tej jambalayi możliwości. Nie mogę powiedzieć tak lub nie. Wiem, że ta część serialu [3. sezon] jest tym, czym powinna być. Przepraszam, że nie daję ci bezpośredniej odpowiedzi, bo to byłoby bardziej przydatne dla nagłówków. Ale nawet gdybym wiedział, nie powiedziałbym ci.

Ted Lasso sezon 4 czy będzie

"Ted Lasso" (Fot. Apple TV+)

Już w zeszłym roku twórcy serialu wypowiadali się na temat możliwości kontynuacji "Teda Lasso" po 3. sezonie..

– Podczas naszej pierwszej prezentacji tej konkretnej historii powiedzieliśmy, że ten serial będzie miał tylko trzy sezony. I prawdopodobnie powinienem przyznać się i powiedzieć, że nawet jeśli "Ted Lasso" będzie kontynuowany, to historia, którą opowiadają scenarzyści, ma początek, środek i koniec w pierwszych trzech sezonach. A potem może od tego odejść – powiedział showrunner Bill Lawrence.

W lipcu ekipa "Teda Lasso" rozpoczęła zdjęcia do 3. sezonu. Nieco wcześniej Brett Goldstein, współtwórca serialu, mówił, że sezon ten był pisany jako zakończenie całego serialu.

Serial Ted Lasso jest dostępny na Apple TV+

REKLAMA