Easter egg z Daredevilem w "She-Hulk". Fani zwariowali, a reżyserka zdradza, jak zareagowała na scenariusz

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel/Disney+)

W 5. odcinku "Mecenas She-Hulk" największą atrakcją okazała się zapowiedź zbliżającego się i wyczekiwanego przez fanów cameo Daredevila. A wystarczyło mrugnąć, żeby przegapić easter egg!

W 5. odcinku "Mecenas She-Hulk" pt. "Zielona, szalona, w ciasne dżinsy obleczona" dostaliśmy obiecaną akcję na sali sądowej z Titanią (Jameela Jamil) w roli głównej. Jednak nic nie wywołało takiej fali entuzjazmu u fanów, jak mała, krótka scena, w której w końcu zobaczyliśmy nawiązanie do Daredevila.

Mecenas She-Hulk – easter egg z Daredevilem

To, że Charlie Cox powróci do roli Daredevila i pojawi się w serialu, zostało potwierdzone już dawno. Nikt jednak nie wiedział, kiedy się pojawi – nic więc dziwnego, że fani wypatrywali co tydzień choćby najmniejszego nawiązania do jego postaci. I w końcu się doczekali. W 5. odcinku Jen (Tatiana Maslany) odwiedza projektanta mody dla superbohaterów, a tam, przez krótką chwilę widzimy maskę Daredevila. Zostaje ona szybko zasłonięta wiekiem pudełka z napisem "do odbioru".

Reżyserka 5. odcinka (a także odcinków 6 i 7) Anu Valia w rozmowie z TVLine opowiedziała o swojej reakcji, gdy zobaczyła scenariusz.

– Byłam zaskoczona! Ale to było bardzo fajne. Kiedy zobaczyłam to w scenariuszu, pomyślałam: "O rany, to jest ogromna odpowiedzialność!". Ale to było bardzo fajne.

Reżyserka nie powiedziała jednak nic więcej, mówiąc przepraszająco: "Boję się, że zdradzę za dużo...". Na reakcje fanów jednak nie trzeba było długo czekać. Twitter natychmiast eksplodował ich radością. Niektórzy myślą, że Daredevila zobaczymy już w następnym odcinku, ale prawdopodobnie będziemy czekać dłużej. Wcześniej zostało ujawnione, że zobaczymy go w jednym z odcinków reżyserowanych przez Kat Coiro – czyli prawdopodobnie w 8. odcinku albo finale sezonu.

Nowe odcinki Mecenas She-Hulk w czwartki na Disney+

REKLAMA