Czy dr Owens pojawi się w 5. sezonie "Stranger Things"? Paul Reiser mówi, na co liczy dla swojej postaci

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Prace nad 5. sezonem "Stranger Things" już ruszyły, a w sieci nie brakuje teorii dotyczących tego, co czeka bohaterów. Czy na naszych ekranach pojawi się jeszcze Paul Reiser jako dr Owens?

Scenariusz do 5. sezonu "Stranger Things" jest już w przygotowaniu, ale to, co się wydarzy w finałowej serii, jest oczywiście owiane tajemnicą. Pary z ust nie puszczają ani twórcy serialu, ani aktorzy – a niektórzy zarzekają się, że nawet nie wiedzą, czy wystąpią w 5. sezonie. W tym także Paul Reiser, serialowy dr Owens.

Stranger Things sezon 5 – czy pojawi się dr Owens?

W finale 4. sezonu "Stranger Things" widzieliśmy, jak dr Owens zostaje przykuty do rury w podziemnym laboratorium. Czy udało mu się wydostać cało z sytuacji? Odpowiedzi na to pytanie podobno nie zna nawet Paul Reiser.

– Dosłownie nie mam pojęcia. Pokój scenarzystów "Stranger Things" napisał na Twitterze: "Hej, ludzie, wyślijcie nam swoje pomysły na następny sezon. Co chcielibyście zobaczyć?". A ja napisałem: "Czy dr Owens może żyć? Czy to byłoby możliwe?" – powiedział w rozmowie z E! News.

stranger things sezon 5 dr owens czy się pojawi

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Aktor nie ukrywa, że chciałby pojawić się w finałowym sezonie serialu i ma nadzieję, że dr Owens okaże się prawdziwym bohaterem.

– Kiedy pierwszy raz spotkałem się z nimi [braćmi Dufferami, twórcami serialu] cztery lata temu, zapytałem: "Czy ja jestem dobrym czy złym gościem?". Oni odpowiedzieli, że nie wiedzą. Odparłem: "Nie wiecie czy po prostu nie chcecie mi powiedzieć?". A oni na to: "Nie, nie wiemy". Więc nic mi nie mówią. Byłbym wdzięczny, gdyby dr Owens przyszedł w jakby superbohaterskiej pelerynie i uratował sytuację.

Nie tylko Paul Reiser ma pomysły dotyczące swojej postaci – Maya Hawke ma nadzieję, że Robin znajdzie miłość w 5. sezonie "Stranger Things". Nie miałaby także nic przeciwko, gdyby jej postać umarła bohaterską śmiercią.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA