Gwiazdy serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" komentują finał 2. sezonu. Co czeka bohaterów w 3. sezonie?

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Serial "Przeznaczenie: Saga Winx" w finale 2. sezonu zaserwował mnóstwo zwrotów akcji, które z pewnością odmienią życie bohaterów. Co o wydarzeniach mówi obsada? Uwaga na spoilery!

Serial "Przeznaczenie: Saga Winx" powrócił z 2. sezonem i tak jak w poprzedniej serii, finał można określić mianem istnego rollercoastera emocji. Jak wydarzenia wpłyną na dalsze losy bohaterów? Sprawdźcie, co mówi obsada.

Przeznaczenie: Saga Winx sezon 3 – co ze Skyem i Bloom?

Eliot Salt niedawno zachwycała się wątkiem coming outu Terry, a teraz wypowiedziała się na temat wielkiego wydarzenia w finale 2. sezonu – przemiany wszystkich wróżek. Jak ta scena wyglądała od kulis?

– To było mnóstwo frajdy! Jazda do góry na tych małych linach i człowiek w zielonym kombinezonie, który mnie obracał swoimi rękami – to była jedna z najbardziej surrealistycznych rzeczy, jakie kiedykolwiek mi się przytrafiły, i cieszyłam się każdą sekundą – powiedziała w rozmowie z TVLine.

Wiele wydarzyło się zwłaszcza u Bloom – okazało się, że jako niemowlę spędziła 1000 lat w hibernacji, stanęła także oko w oko ze swoją biologiczną matką. Abigail Cowen ma nadzieję, że w 3. sezonie – o ile powstanie – ten wątek będzie kontynuowany.

– Byłam w szoku jak wszyscy. To było szokujące! Ona ma tysiąc lat! (...) Naprawdę chcę zobaczyć, jak ona poznaje swoją mamę i zobaczyć, co ta relacja ma dla niej w zanadrzu. Czy ona może pomóc Bloom nauczyć się opanować te moce, czy tylko opowie jej więcej wstrząsających rzeczy? To duży cliffhanger. Nie można nie zastanawiać się, co będzie dalej... jeśli będzie ciąg dalszy.

przeznaczenie: saga winx sezon 3 co się wydarzy

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Związek Bloom i Skya naprawdę rozkwitł w 2. sezonie – czy parze uda się przetrwać wyprawę wróżki do Królestwa Ciemności?

– Ich związek naprawdę rozwija się w tym sezonie. Troszczą się o siebie nawzajem, więc to naprawdę łamie serce, że tak go zostawiła. Ale odeszła, bo bała się, że go zrani. Jeśli będzie przytłoczona lub zbyt emocjonalna w danej chwili, może skończyć się to zranieniem go w taki sposób, w jaki zraniła Rosalind lub swoich rodziców. Więc Sky może czuć, że nie chce zostać dla niego, ale tak naprawdę odchodzi dla jego dobra – skomentowała Cowen.

Przeznaczenie: Saga Winx sezon 3 – co ze Stellą po śmierci Bellatrix?

Nie zabrakło także śmierci – Bellatrix (Sadie Soverall) poświęciła się i zginęła z rąk Sebastiana i to tuż po tym jak pogodziła się ze Stellą. Jak to wydarzenie wpłynie na wróżkę?

– Właściwie uznałam ten wątek za całkiem niezasłużony. Spustoszenie związane z rozstaniem dwóch przyjaciółek w tym wieku to ciężka sprawa. I nawet jeśli tuż przed jej [Bellatrix] śmiercią następuje moment ponownego spotkania, trudno sobie wyobrazić, jak wielkie jest to wydarzenie. To był policzek w twarz [dla Stelli] przypomnienie o tym, co jest ważne. Naprawdę się cieszę na myśl o tym, że zobaczę, gdzie to doświadczenie poprowadzi Stellę – mówi Hannah van der Westhuysen.

przeznaczenie saga winx sezon 2 finał

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Co jeszcze nas czeka w 3. sezonie "Przeznaczenia: Sagi Winx, jeśli ten powstanie? W rozmowie z TVLine Paulina Chávez zapowiada, że Flora będzie potrzebować wsparcia po tym, jak o mało nie zginęła. Z kolei Eliot Salt po finałowym pocałunku liczy, że Terra będzie mieć dziewczynę. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy Netflix zamówi kontynuację.

Przeznaczenie: Saga Winx – 2. sezon jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA