Player zapowiada jeszcze więcej polskich seriali. 10 premier do końca 2023 roku, w tym spin-off "Skazanej"

(Fot. Player)

Podczas gdy HBO Max wycofuje się z produkowania polskich seriali, należący do koncernu Discovery Player ma wielkie plany, jeśli chodzi o nowe produkcje. Co obejrzymy?

Jeśli zastanawialiście się, czy polskie seriale platformy Player przetrwają zamieszanie w koncernie Discovery, odpowiedź brzmi: tak, i na dodatek będzie ich więcej. Player zapowiedział właśnie w komunikacie prasowym 10 seriali – nowych produkcji bądź nowych sezonów – do końca 2023 roku. Część z tych tytułów już znacie, część jest w trakcie produkcji, część dopiero zostanie ogłoszona.

Player – jakie nowe polskie seriale w 2022 i 2023?

We wrześniu wystartował 3. sezon serialu kryminalnego "Szadź" z Maciejem Stuhrem, Aleksandrą Popławską i Bartoszem Gelnerem w obsadzie. Jak sugerowała w rozmowie z Serialową Popławska, 3. sezon "Szadzi" może już być ostatni. Na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia, że to faktycznie koniec serialu.

Kolejna premiera zapowiadana jest na 15 listopada – jest to 2. sezon "Skazanej" z Agatą Kuleszą, ma powstać też spin-off serialu. Jego główną bohaterką będzie Pati (Aleksandra Adamska), którą zobaczymy, zanim trafiła do więzienia.

– Player niezmiennie dobrym serialem stoi. Inwestujemy w najlepsze treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o adaptacje zagranicznych scenariuszy, ekranizacje książkowych bestsellerów, czy historie oryginalne autorstwa działu fabularnego TVN Warner Bros. Discovery. Seriale pod marką Player Original są wisienką na torcie dla naszych użytkowników, którzy doceniają dobre i jakościowe produkcje. Niezmiernie cieszę się, że w najbliższych miesiącach biblioteka Player Original powiększy się przynajmniej o 10 premier. To dowód na to, że rośniemy i nie ustajemy w wysiłkach, by nasi widzowie nie mogli oderwać oczu od ekranu – mówi Maciej Gozdowski, szef Playera.

player seriale polskie jakie

"Skazana" (Fot. Player.pl)

W grudniu na platformie zadebiutuje serial "Mój agent", oparty na francuskim formacie "Gdzie jest mój agent?". Jego bohaterami są agenci gwiazd, opiekujący się największymi sławami filmu, teatru czy telewizji. Fabuła skoncentruje się na Marku (Marek Gierszał), Adze (Aleksandra Pisula), Gabrielu (Maciej Maciejewski) i Mirze (Ewa Szykulska), których wspierać będą asystenci: Ewa (Anna Cieślak), Julian (Dawid Ściupidro) i Zosia (Sylwia Achu), recepcjonistka i aktorka.

W planach jest również serial kryminalny oparty na powieści "Motylek" autorstwa Katarzyny Puzyńskiej. Książkowy pierwowzór opowiada o tajemniczych morderstwach w małej mazurskiej wsi. Policja musi odnaleźć mordercę, zanim zginą następne kobiety, a wszystko wydaje się być powiązane z mroczną przeszłością pierwszej ofiary – zakonnicy. Pozostałe nowe projekty Playera w tym momencie trzymane są w tajemnicy.

REKLAMA