Twórca serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" o potencjalnym 3. sezonie. Co czeka Bloom i inne wróżki?

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Serial "Przeznaczenie: Saga Winx" dopiero co powrócił z 2. sezonem, ale w sieci nie brakuje pytań o 3. sezon, zwłaszcza po finałowym cliffhangerze. Co na to twórca? Uwaga, spoilery!

Fani serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" z pewnością nie mogli narzekać na nudę – 2. sezon był pełen twistów, a zakończenie sprawiło, że momentalnie pojawiły się pytania o kontynuację. Czy 3. sezon powstanie? A jeśli tak, to czego możemy oczekiwać?

Przeznaczenie: Saga Winx – o czym będzie 3. sezon?

Niedawno wydarzenia z finału skomentowała obsada, a teraz głos zabrał showrunner produkcji Brian Young. Rozmowę z Entertainment Weekly rozpoczął od poruszenia tematu finałowego cliffhangera. Skąd pomysł na to, by w ostatniej scenie Bloom (Abigail Cowen) stanęła oko w oko ze swoją biologiczną matką?

– Wiedzieliśmy dość wcześnie, że chcemy, aby Bloom stanęła twarzą w twarz ze swoją mamą. To było ważne dla nas, aby upewnić się, że odpowiemy na niektóre z pytań widzów, ale wciąż sprawimy, że będą chcieli więcej i będzie więcej miejsc, do których możemy się udać w 3. sezonie. W drugiej połowie 2. sezonu mówiliśmy o tym, że Bloom nie ma w swoim życiu osoby, która mogłaby ją poprowadzić, która byłaby związana z jej przeszłością. To zawsze była część wielkiej podróży Bloom. Utrata kontroli w drugiej połowie sezonu to dla niej spełnienie największych obaw. To ulga dla Bloom, że ma z kim porozmawiać, i prawdopodobnie jest przerażona tym, czego się dowie.

przeznaczenie_ saga winx sezon 3 czy będzie

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Wróżka udała się do Królestwa Ciemności i widzowie zastanawiają się, czy w 3. sezonie – jeśli ten powstanie – "Przeznaczenie: Saga Winx" zgłębi tajemniczy świat.

– Celem jest odpowiedź na pytanie: czym jest Kraina Ciemności? Jak Bloom i jej mama są z nią związane? A także, jak to się łączy z naszą wielką, ogólną mitologią, której trochę sypnęliśmy w 2 sezonie.

W animowanym pierwowzorze ważnym elementem były siostry Trix. Teoria widzów się sprawdziła i jedną z nich w wersji aktorskiej okazała się Bellatrix (Sadie Soverall). W 2. sezonie okazało się, że ma dwie siostry – Isobel i D'Arcy. Czy zobaczymy je w 3. sezonie "Przeznaczenia: Sagi Winx"?

– Nie zaczęliśmy jeszcze rozmawiać o 3. sezonie, ale mam mocny zamiar, by pokazać Trix. To centralna część kreskówki i zawsze wiedzieliśmy, że zobaczymy ją w pewnym momencie w serialu. Powiedziałbym, że jeśli dostaniemy 3. sezon to spodziewajcie się Icy i Darcy.

przeznaczenie saga winx sezon 3 czy będzie

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

W rozmowie z TVLine Paulina Chávez podkreślała, że Flora będzie potrzebować wsparcia po tym, jak poświęciła się dla szkoły, przez co o mało nie straciła życia. Brian Young zgodził się z aktorką:

– W tym ścisłym kręgu przyjaciół nazywamy ją nieustraszoną Florą, a w 3. sezonie będziemy musieli zmagać się z tym, przez co przeszła, to było naprawdę traumatyczne. Jak to wpłynie na nią w przyszłości?

Na ten moment Netflix nie zamówił kontynuacji, ale biorąc pod uwagę pozytywne reakcje fanów i obecność serialu w wysokich rejonach top 10 Netfliksa, są na to dość spore szanse.

Przeznaczenie: Saga Winx – 2. sezon jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA