7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" wciąż ze świetną oglądalnością, rekord "American Horror Story: Asylum". Data premiery 4. sezonu "Misfits". "Animal Practice" skasowane, na jego miejsce wchodzi "Whitney". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Arrow" wciąż ze świetną oglądalnością. Trudno w to uwierzyć, ale oglądalność "Arrow" w ogóle nie spadła we współczynniku (3,5 mln/1,3). Porządnie spadło za to "Nashville" (6,7 mln/2,0) i "Chicago Fire" (5,9 mln/1,5) - pierwszemu o 28%, drugiemu o 21%. Mocny powrót "Suburgatory" - 7,6 mln/2,8.

2. Rekord oglądalności "American Horror Story". Pierwszy odcinek "Asylum" (nasza recenzja tutaj) obejrzało 3,85 mln widzów przy współczynniku widzów w wieku 18-49 wynoszącym 2,2. To 22-procentowy wzrost w porównaniu z zeszłoroczną premierą. "Asylum" pokonało też we współczynniku "Nashville" i "Chicago Fire".

3. "Misfits" wraca 28 października. Wreszcie jest oficjalna data premiery 4. sezonu "Misfits", potwierdzona w zwiastunie.

4. Henry Ian Cusick w "Body of Proof". Henry Ian Cusick już nie gra w "Skandalu", pojawi się za to w 3. sezonie "Body of Proof". Zagra terapeutę, do którego pójdzie Megan, po tym jak dopadnie ją sekret z przeszłości. Serial wróci na początku 2013 roku.

5. "Copper" z 2. sezonem. BBC America zamówiła 2. sezon "Coppera". Będzie liczył 13 odcinków i zobaczymy go w przyszłym roku.

6. "Animal Practice" skasowane, wraca "Whitney". Drugi skasowany serial w tym sezonie to "Animal Practice". Stacja NBC od 14 listopada będzie emitować we środy nowe odcinki "Whitney". Wciąż nie wiadomo, co z "Community" (być może NBC czeka, aż dna sięgnie "Guys with Kids"). Tymczasem PETA ogłosiła swoje zwycięstwo nad dręczycielami zwierząt.

7. Nowy plakat "Arrow". Stephen Amell jak zwykle prezentuje się nieźle.

REKLAMA