Dom Byersów ze "Stranger Things" został wystawiony na sprzedaż. Można go kupić za zaskakująco niską cenę

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Dom Byersów ze "Stranger Things" to miejsce dobrze znane fanom serialu. Teraz budynek został wystawiony na sprzedaż – i można go kupić za stosunkowo małe pieniądze, jak na ceny w USA.

Wiele ważnych wydarzeń w "Stranger Things" – a zwłaszcza w 1. sezonie – rozgrywało się w domu Byersów. Tymczasem właściciele budynku, który w serialu "grał" rodzinny dom Willa, Jonathana i Joyce wystawili go na sprzedaż. Co o nim piszą i za ile go wystawiają?

Stranger Things – dom Byersów na sprzedaż

W rzeczywistości dom znajduje się w miejscowości Fayetteville w stanie Georgia i został zbudowany w 1990 roku. W poniedziałek 20 września budynek został wystawiony na sprzedaż za ok. 300 tysięcy dolarów (via Comic Book).

Biorąc pod uwagę rozpoznawalność budynku, a także całkiem niezły metraż – ponad 170 metrów kwadratowych – mogłoby się wydać, że cena jest śmiesznie niska. W ogłoszeniu jest jednak zaznaczone, że dom nie jest w idealnym stanie.

Oglądaliście kiedyś "Stranger Things" na Netfliksie?.... Jesteście fanami?... To jest oryginalny dom Byersów! To właśnie dom Willa, Joyce i Jonathana Byersów, znajdująca się na obrzeżach fikcyjnego miasteczka Hawkins. Ten dom był pokazywany przez kilka pierwszych sezonów serialu i pozostaje nostalgicznym punktem centralnym serialu – czytamy w ogłoszeniu.

stranger things dom byersów

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Dalej właściciele sugerują, że byłoby to doskonałe miejsce na Airbnb. Imponująca jest też wielkość działki, na której postawiony jest dom.

Położony na 2,4 ha i zlokalizowany w popularnym Fayetteville w Georgii, ten dom jest doskonałym miejscem na Airbnb, wynajem krótkoterminowy lub osobistą rezydencję dla kogoś, kto chce się nim zająć. To znaczy, czy nie byłoby fajnie posiadać niesławny dom ze "Stranger Things"? Nie utknij jednak po Drugiej Stronie, ten dom potrzebuje pełnego remontu, ale z odpowiednim właścicielem potencjalny zwrot z inwestycji może być ogromny!

W późniejszej części oferty zaznaczono, że nieruchomość cieszy się ogromną popularnością, a fani chętnie fotografują budynek. Poproszono także, by szanować prywatność osób, które tam mieszkają, i wszelkie oglądanie domów ustalać z agentem nieruchomości.

To nie jedyny budynek ze "Stranger Things", który właściciele próbują sprzedać – podobnie jest z upiornym domem Creela. Przez wiele lat znajdował się tam hotel, a obecnie wiktoriańska willa jest na sprzedaż.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA